Kapverdy z Mnichova za 5 484 Kč
18.1.2018

Kapverdy z Mnichova

5484

O této nabídce

Leze Vám již zimní období s nedostatkem slunečních paprsků krkem, ale na druhou stranu nechcete vážit cestu za teplem na druhou stranu zeměkoule? Tak se zaměřte na Kapverdské ostrovy ležící na západ od břehů Senegalu. Německá aerolinka Tuifly specializující se na vyloženě na destinace pro dovolenou nabízí letenky z Mnichova za 5 484 Kč a vybírat si můžete s cílové destinace v podobě větší Boa Visty nebo menšího ostrova Sal. V základní ceně je pouze příruční zavazadlo s limitem 6 kg, ale co taky zbytečně tahat? Vystačíte si s plavkami, tílkem, ručníkem, rejbeny a kšiltkou, protože každý se letí na Kapverdské ostrovy primárně vykoupat v teplém moři, relaxovat na pláži a zkrátka si pořádně odpočinout.

Na ostrově Boa Vista doporučujeme pláže Povoacao Velha poblíž Santa Monica anebo pláže Praia do Curranlinho s jemným bílým pískem. Dovolenou na tomto ostrově si lze zpestřit i výletem na čtyřkolkách do „pouště“ Desert da Viana. Na severu ostrova se pak můžete zajet podívat na bývalou továrnu na keramiku, která je však dnes zavalená pískem, což zní činí velmi fotogenický objekt.

Na druhém ostrově v nabídce – na Salu se kromě klasického može můžete vykoupat i v přírodním lávovém koupališti Pedra de Lume Salt Plans, kde dříve bývaly solné doly, anebo také v Buraconě,kde jsou další další lávová jezírka a toto místo je velmi oblíbené pro šnorchlování. Na západě ostrova v Ponta Preta pak můžete zkusit i windsurfing nebo jeho blízkého příbuzného ve formě kitesurfingu. V Santa Marii na jihu ostrova pak kromě plážových aktivit a již zmíněného surfingu můžete navštívit i botanickou a zoologickou zahradu nebo želví líheň.

 • Rezervujte: přímo přes stránky  společnosti Tuifly
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s limitem 6 kg (odbavené s limitem 20 kg á 20 €/směr)
 • Dostupnost: únor 2018
 • Termíny:
  • Mnichova – Boa Vista:
  • ​​​​​​​Mnichova – Sal:
   • ​​​​​​​7. – 14. 2. za 5 484 Kč

Ubytování

V případě trávení dovolené na ostrově Boa Vistě mrkněte na toto jednoduché ubytko na severu ostrova za 568 Kč/os./noc včetné snídaně. Větší komfort Vám nabídnou tyto skvěle hodnocené apartmány v podobné lokalitě za 700 Kč/os./noc. Jestliže se vydáte na ostrov Sal, tak zkuste tento pohodový apartmán na jihu za 632 Kč/os./noc.

Jak do Mnichova

Pojedete-li v bandě, tak je nejlepší vyrazit do Mnichova ve vlastní káře.  Pokud však preferujete cestu neosobním dopravním prostředkem nejsnáze dostanete z Prahy na palubách žlutých resp. zelených autobusů společností  Regiojet  nebo  Flixbus.  Jednosměrná jízdenka do centra města Vás vyjde na 380 Kč a pokud byste se rádi svezli až na letiště, tak zaplatíte za cestu 590 Kč. Vzhledem k brzkému ranímu odletu však bude patrně nejlepší využít vlakového spojení Českých drah v podobě vlaku s podvečerním odjezdem z Prahy (příjezd do Mnichova před půlnocí) za 368 Kč – při včasném nákupu.

Náhled letenky z Mnichova na Kapverdy za 5 484 Kč

Kapverdy z Mnichova za 5 484 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
9 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)