Kapverdy z Mnichova za 5 269 Kč
3.3.2017

Kapverdy z Mnichova

O této nabídce

Pokud jste před malou chvilkou nestihli včas zabookovat last minute letenky do Cancúnu, tak nemusíte věšet hlavu, neboť totožná agentura LTurfly nabízí i krásně naceněné palubní lístky na Kapverdské ostrovy – tedy další krásné místo vhodné ke koupačce a odpočinku. Ani nemusíte balit plavky extrémně narychlo, jelikož k dispozici jsou termíny na konci března nebo až v dubnu, takže si můžete dovču i více naplánovat. Letenky z Mnichova na ostrov Boa Vista jsou dostupné za 5 269 Kč.

Na další pěkný ostrov – Sal se dostanete taktéž z Mnichova. Ve stejných termínech, jen o 10 € dráž – tudíž za 5 539 Kč.

  • Rezervace: přímo přes stránky agentur LTurfly
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla s limitem 15 kg a 1 ks klasického příručáku
  • Dostupnost: březen a duben 2017
  • Termíny:
    • 22. 3. – 5. 4. za 5 269 Kč
    • 19. – 26. 4. za 5 269 Kč
    • další odlet možný 29. 3. a 5. 4., návrat však v některém z dvojice termínů uvedených výše

Ubytování

Nabídku ubytování ze všech Kapverdských ostrovů naleznete na stránkách Bookingu nebo zkuste použít srovnavač služeb Trivago.

Na Salu můžete ozkoušet tyto jednoduché apartmány za 718 Kč/os./noc, zatímco na Boa Vistě dejte šanci tomuto ubytku rodinného typu za 591 Kč/os./noc včetně snídaně.

Co na Kapverdách?

Samozřejmě, že primárně  se jede každý na Kapverdské ostrovy vykoupat v teplém moři, relaxovat na pláži a zkrátka si pořádně odpočinout. Na ostrově Boa Vista doporučujeme pláže Povoacao Velha poblíž Santa Monica anebo pláže Praia do Curranlinho s jemným bílým pískem. Dovolenou na tomto ostrově si lze zpestřit i výletem na čtyřkolkách do „pouště“ Desert da Viana. Na severu ostrova se pak můžete zajet podívat na bývalou továrnu na keramiku, která je však dnes zavalená pískem, což zní činí velmi fotogenický objekt.

Na druhém hlavním ostrově – na Salu se kromě klasického može můžete vykoupat i v přírodním lávovém koupališti Pedra de Lume Salt Plans, kde dříve bývaly solné doly, anebo také v Buraconě, kde jsou další další lávová jezírka a toto místo je velmi oblíbené pro šnorchlování. Na západě ostrova v Ponta Preta pak můžete zkusit i windsurfing nebo jeho blízkého příbuzného ve formě kitesurfingu. V Santa Marii na jihu ostrova pak kromě plážových aktivit a již zmíněného surfingu můžete navštívit i botanickou a zoologickou zahradu nebo želví líheň.

Mezi jednotlivými ostrovy létají jednak místní aerolinky TACV anebo lze využít i služeb lodní dopravy ve formě trajektů. Prozkoumat tak při delším pobytu lze i více než jen jeden ostrov. Za zmínku jistě stojí i návštěva největšího ostrova Santiaga, Foga vhodného k trekování v přírodě anebo ostrova Sao Vicente, který ocení vyznavači „greenů“ neboli golfisté.

Víza

Na občany České republiky se vztahuje vízová povinnost. O razítko do pasu můžete zažádat přímo na letišti po příletu nebo lze celou byrokratickou záležitost vyřešit už v Praze na Honorárním konzulátu. Samotné vízum by Vás mělo vyjít na 45 €. Více informací naleznete na stránkách oficiální mise.

Jak do Mnichova

Pokud se dohodnete v bandě, tak je nejlepší vyrazit do Mnichova ve vlastní káře.  Pokud však preferujete cestu neosobním dopravním prostředkem nejsnáze dostanete z Prahy na palubách žlutých resp. zelených autobusů společností Regiojet nebo Flixbus. Jednosměrná jízdenka do centra města Vás vyjde na 380 Kč a pokud byste se rádi svezli až na letiště, tak zaplatíte za cestu 590 Kč.

 

Náhled letenky z Mnichova na Kapverské ostrovy za 5 269 Kč

Kapverdy z Mnichova za 5 269 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)