Kapverdy z Mnichova za 5 269 Kč
14.3.2017

Kapverdy z Mnichova

O této nabídce

Německá agentura LTurfly stále nabízí letenky do destinace jako stvořené na dovolenou plnou relaxu a odpočinku, a to na Kapverdské ostrovy. Při odletu z bavorského Mnichova se dostanete na třetí největší ostrov Boa Vista za velmi pěkných 5 269 Kč. Ani nemusíte s plánováním extra pospíchat neb odlet je připraven dva dny po Velikonočním pondělí. Takže si můžete vklidu vybrat nový model plavek anebo narychlo zamakat na postavě…

Pokud byste si rádi zajistili celý zájezd jako komplet a takřka o nic se nechtěli starat, pak tu máme nabídku last minute dovolené v krásném hotelu na sousedním ostrově Sal. V tomto případě, však máte za zabalení plavek a opalováků jen tři dny, jelikož z Prahy se odlétá již v pátek 17. března. -> REZERVUJ ZÁJEZD ZDE

  • Rezervace: přímo přes stránky agentury Lturfly
  • Zavazadla:  1 ks odbaveného zavazadla s limitem 15 kg a 1 ks klasického příručáku
  • Dostupnost: duben 2017
  • Termín:
    • 19. – 26. 4 . za 5 269 Kč

Ubytování

Pokud chcete najít pěkné ubytování, zamiřte i v případě ostrovu Boa Vista na oblíbený server Booking nebo použijte srovnavač Trivago. Jinak napřímo určitě neuděláte chybu, když se podíváte na tyto jednoduché apartmány za 403 Kč/os./noc anebo zkuste tyto apartmány rodinného typu za 992 Kč/os./noc.

Co na Boavistě

Samozřejmě, že primárně  se jede každý na Kapverdské ostrovy vykoupat v teplém moři, relaxovat na pláži a zkrátka si pořádně odpočinout. Na ostrově Boa Vista doporučujeme pláže Povoacao Velha poblíž Santa Monica anebo pláže Praia do Curranlinho s jemným bílým pískem. Dovolenou na tomto ostrově si lze zpestřit i výletem na čtyřkolkách do „pouště“ Desert da Viana. Na severu ostrova se pak můžete zajet podívat na bývalou továrnu na keramiku, která je však dnes zavalená pískem, což zní činí velmi fotogenický objekt.

Víza

Na občany České republiky se vztahuje vízová povinnost. O razítko do pasu můžete zažádat přímo na letišti po příletu nebo lze celou byrokratickou záležitost vyřešit už v Praze na Honorárním konzulátu. Samotné vízum by Vás mělo vyjít na 45 €. Více informací naleznete na stránkách oficiální mise.

Jak do Mnichova

Pokud se dohodnete v bandě, tak je nejlepší vyrazit do Mnichova ve vlastní káře.  Pokud však preferujete cestu neosobním dopravním prostředkem nejsnáze dostanete z Prahy na palubách žlutých resp. zelených autobusů společností Regiojet nebo Flixbus. Jednosměrná jízdenka do centra města Vás vyjde na 380 Kč a pokud byste se rádi svezli až na letiště, tak zaplatíte za cestu 590 Kč.
 

Náhled letenek na Kapverdy za 5 269 Kč

Kapverdy z Mnichova za 5 269 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)