Kapverdy – Boa Vista – 3 790 Kč
12.4.2013

Kapverdy – Boa Vista – 3 790 Kč

O této nabídce

Lastminute zpáteční letenky na Kapverdy nabízí Tuifly za 3 790 Kč. Příkladem může být odlet 17. dubna s návratem 24. dubna z Frankfurtu, alternativně můžete zadat odlet z Kolína nad Rýnem. Kratší pobyt za stejnou cenu můžete zakoupit na data 19. dubna – 24. dubna.

Víza

Pro občany ČR platí vízová povinnost, víza se dají koupit po příletu na letišti za 25 Eur.

Ubytování

I na poslední chvíli pořídíte ubytování včetně snídaně za 760 Kč/os/noc.

Jak se dostat do Frankfurtu či Kolína nad Rýnem?

Nejpohodlněji vychází zcela jistě doprava vlastním autem, pokud však auto nevlastníte, můžete využít kombinaci autobusu DB z Prahy do Norimberka a poté ICE do Frankfurtu či tím samým vlakem dále do Kolína nad Rýnem.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Sal Rei{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)