Kapverdy během léta z Vídně za 8 981 Kč
19.3.2018

Kapverdy během léta z Vídně

8981

O této nabídce

Nechte se nabít sluníčkem na bílých plážích a vychutnejte si atmosféru Kapverdských ostrovů. Na jihu ostrova Santiago v hlavním městě Praia, kam přiletíte, navštivte starou radnici či prezidentský palác. Typická panoramata vám nabídne pohled na maják Farol de Dona Maria Pia. Na severu ostrova trekujte v národním parku Serra Malagueta, kde se během výletu projděte kolem malých horských vesnic s kamennými domy. Nevynechte ani trek přes kaňon Ribeira Grande, kde natrefíte na opice a 400 let starý baobab. Vypůjčte si kolo a zajeďte si až do městečka Tarrafal, kde se můžete učit potápět s profesionály.

Zaleťte si za letním relaxem z Vídně na Kapverdy třeba 13. 5. – 25. 5. za 8 981 Kč REZERVUJ ZDE >>

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: ks malého kabinového zavazadla s limitem 8 kg
  • Dostupnost: nejlevněji květen – říjen 2018 (s výjimkou srpna)
  • Termíny: naleznete v našem kalendáři

Ubytování

Na ostrovu Santiago naleznete tuto pohodlnou tříhvězdu se skvělou snídani  za 693 Kč/os./noc. Jestliže se vydáte na ostrov Sal, tak zkuste  tento pohodový apartmán na jihu v Santa Marii za 601 Kč/os./noc. Na pláži ostrova Boa Vista můžete bydlet v tomto nádherném apartmánu za 751 Kč/os./noc. a za 318 Kč/os/noc na ostrově Maio v tomto tradičním apartmánu.

Kolem ostrova Santiago

Nasedněte na trajekt a objevte okolní ostrůvky Maio, Fogo, Sal anebo Boa Vista. Dovolenou si lze zpestřit i výletem na čtyřkolkách do „pouště“ Desert da Viana na ostrově Boa Vista a na Salu se kromě klasického moře můžete vykoupat i v přírodním lávovém koupališti Pedra de Lume Salt Plans. Ostrov Fogo vám nabídne krásné scenérie, jimž dominuje sopečná hora Pico de Fogo.

Přestup v Lisabonu

Cestou tam je obvykle delší přestup v Lisabonu, nasedněte na metro, do půl hoďky budete v centru a užijte si Lisabon! Do rána můžete přespat na letišti nebo v tomto levném Guest Housu za 560 Kč/os/noc.

Jak do Vídně

Do Vídně se dostanete z Prahy i Brna velice pohodlně. Se žlutými autobusy Student Agency anebo s Flixbusem z Prahy od 299 Kč/směr anebo z Brna od 200 Kč/směr. Pro cestovatelé, kteří preferují vlaky, nabízejí ČD jízdenku od 362 Kč/směr (pokud si ji zakoupíte dostatečně předem).

Náhled letenky z Vídně na Kapverdy za 8 981 Kč

Kapverdy během léta z Vídně za 8 981 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)