Kapské Město z Vídně od 11 949 Kč
6.2.2019

Kapské Město z Vídně

od 11 949

O této nabídce

Jasná volba pro ty, co ještě neví, kam letos vyrazit. Využijte této velice sympatické nabídky od Turkish Airlines a zaleťte si do Jihoafrické republiky. Letenky z Vídně do Kapského Města vás vyjdou na 11 949 Kč.

Z Kapského Města hned neprchejte a určitě zůstaňte pár dnů v tomto krásném městě – projděte si centrum, navštivte Robben island, kde byl vězněn Nelson Mandela, vylezte na Stolovou horu, zajeďte si na mys Dobré naděje se zastávkou na Boulders beach u tučňáků apod. Počítejte s tím, že zde pár dní strávíte. Pak si půjčte káru a vyrazte za přírodou do nějakého z národních parků, například West Coast NP, Tankwa Karoo NP apod.

Další variantou je samozřejmě přeletět na sever a navštívit tak Kruger NP, Dračí hory a další zajímavá místa. No možností je fakt hodně.

Super termín vychází například od 11. 5. – 26. 5. Tento termín rezervujte zde >>

  • Rezervujte: přímo v našem kalendáři
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla do 30 kg + příruční zavazadlo
  • Dostupnost: květen – červen 2019
  • Termíny:

Ubytování

V Kapském Městě můžeme doporučit Cape Town Lodge hotel, který se nachází kousek od centra a kde vás dvoulůžák vyjde na 850 Kč/os.  Velice hezké ubytování nabízí také Circa on the Square hotel, kde za velice hezký apartmán se snídaní dáte 820 Kč/os. Velice pěknou alternativou je pak Icon Luxury Apartments, kde dáte za studio 750 Kč.
Ubytování hledejte na osvědčených portálech jako je Hotels.com, Booking.com a nebo na AirBnB.

Autopůjčovna

Za zvážení jistojistě stojí zapůjčení auta, hlavně v případě, že dáte do kupy bandu třeba 4 cestovatelů. Kromě ušetřeného času budete disponovat také výborným pomocníkem pro safari. O velkých vzdálenostech mezi navštíveníhodnými místy nemluvě. Bohatou nabídku možností naleznete v naší autopůjčovně.

Víza

Česká republika disponuje s tou Jihoafrickou vzájemným bezvízovým stykem, tedy v případě návštěvy za turistickým účelem, která nepřesáhne 90 dní. Tudíž tuto položku nemusíte před vůbec řešit.

Náhled letenky z Vídně do Kapského Města za 11 949 Kč

Kapské Město z Vídně od 11 949 Kč

Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)