Kanárské ostrovy – Tenerife – Ryanair – 3 544 Kč
17.11.2013

Kanárské ostrovy – Tenerife – Ryanair – 3 544 Kč

O této nabídce

Chcete strávit Vánoce v teple u moře? Přímá zpáteční letenka z nedalekého rakouského Lince na Tenerife vychází v termínu 14. – 28. prosince na 128,13 €, tedy 3 544 Kč. Letenku rezervuje zde.

Ubytování na Tenerife

Slušné ubytování na ostrově pořídíte na zmiňované datum za 474 Kč/os/noc v tomto hotelu.

Půjčení auta

Za výborných 348 Kč/den si můžete rovnou po příletu půjčit auto a před odletem ho opět vrátit, mrkněte do našeho srovnávače.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Tenerife{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)