Kanárské ostrovy – Tenerife – 1621 Kč
10.11.2015

Kanárské ostrovy - Tenerife

O této nabídce

Vydejte se během zimy na Kanárské ostrovy a trekujte okolo sopky Teide, navštivte Loropark a ochutnejte výbornou španělskou kuchyni. Základem jsou samozřejmě levné letenky, kdy zpáteční letenku z německého Memmingenu (FMM) na Tenerife South (TFS) pořídíte za 59,98 EUR neboli 1621 Kč. Nechybí ani příkladové datum, zaleťte si tam před Vánoci 12. prosince s návratem 19. prosince.

[highlightbg /]

Ubytování na Tenerife

Low-cost varianta ubytování – mezi nejlevnější ubytování bychom volili tyto apartamentos.

Nejlepší poměr cena/výkon – pokud vám nevadí bydlet ve vnitrozemí, mrkněte na tento zrestaurovaný hotel v kanárském stylu.

TOP hotel – doporučujeme tento pětihvězdičkový hotel na Tenerife včetně lázní.

Půjčení auta a kolem ostrova

Po příletu na letišti je výhodné si dopředu půjčit automobil, kde ho také vrátíte (neměli jste ještě půjčené auto? Přečtěte si náš návod, je to jednoduché). Mrkněte tedy do srovnávače autopůjčoven:

Jak se dostat do Memmingenu?

Není to sice z Prahy, ale i do Memmingenu se dá dostat vesměs jednoduše. 😉

  •  Vlastním autem – z Prahy to je 489 km, 4,5h jízdy
  • Autobusem – z Prahy do Mnichova s Eurolines  či Studentem,  za cca 1000 Kč/zpáteční a dále do Memmingenu buď autobusem za 34 €/os. zpáteční na letiště
  • Vlakem – z Prahy do Plzně za cca 200 Kč a k tomu si dokupte pro trasu Plzeň – Memmingen Bayern-Böhmen-Ticket za 26 € + každý další cestující zaplatí 4,50 €.

[singlepic id=776 w=576 h=432 float=center]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)