Kanárské ostrovy – Las Palmas z Vídně
30.8.2021

Kanárské ostrovy – Las Palmas z Vídně

1 022

O této nabídce

Teprve nedávno otevřenou novou linku z Vídně do Las Palmas chce Wizz Air evidentně rozlétat, na Kanáry si tak můžete zaletět za luxusních 1022 Kč tam i zpět! Termíny jsou během listopadu a prosince, například tam vyrazte s odletem 22. listopadu s návratem 29. listopadu Rezervuj tento příklad >>  Za tisícovku je dostupný jeden jediný termín, o pár set korun dráž je potom termínů dostupných více.

Cena platí pro členy Wizz Air Discount clubu, pro nečleny je cenovka o 511 Kč vyšší.

Aktuální situace pro cesty do Španělska

Momentálně vám pro cestu do Španělska stačí španělský příjezdový formulář, a cestou zpět, pokud jste očkovaní, tak český příjezdový formulář. Pokud očkovaní nejste, čeká vás antigenní test před cestou a pak nejdříve 5. den po návratu PCR test, do té doby samoizolace.

  • Rezervujte: přímo přes web aerolinky
  • Zavazadla: v ceně 40 x 30 x 20 cm, do 10 kg
  • Dostupnost: listopad – prosinec 2021
  • Termíny:
    • 5. 11.  – 12. 11. (1278 Kč)
    • 22. 11. – 29. 11. (1022 Kč)
    • 3. 12. – 10. 12. (1278 Kč) a další.

Ubytování na Kanárech

Za pěti stovku na noc za osobu se snídaní můžete složit hlavu na konci listopadu v tomhle jednoduchém ubytování.

Proč letět do Las Palmas

Máte toulavé boty? Tak se vydejte na Gran Canarii – jeden z Kanárských ostrovů, kde začínal své objevitelské cesty na západ i proslulý Kryštof Kolumbus. Vy si ale místo výpravy přes Atlantik půjčte raději surfové prkno, rozběhněte se do příboje, chyťte svou vysněnou vlnu a užijte si slaný vítr ve vlasech a pocit svobody, který surfování přináší, anebo se vydejte vysoko do hor ve vnitrozemí, kde z ptačí perspektivy pozorujte divokou krásu místní skalnaté krajiny. Grand Canaria vás uchvátí oběma těmito svými tvářemi.

Náhled letenky za 1022 Kč z Vídně do Las Palmas

Kanárské ostrovy - Las Palmas z Vídně


Bude se hodit

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)