Kanárské ostrovy – Lanzarote za 1 839 Kč
10.3.2017

Kanárské ostrovy - Lanzarote

O této nabídce

Uleťte vracející se zimě a nevlídnému počasí až k africkým břehům na Kanárské ostrovy. Z dobře a jednoduše dostupné maďarské Budapešti jsou nyní k dostání letenky se společností Wizzair na nejsevernější z ostovů – Lanzarote za slušných 1 839 Kč. S nákupem není na místě otálet, jelikož odlet z letiště Ference Liszta je naplánován již na středu a v letadle zbývá několik posledních míst. Pokud si lehce připlatíte můžete letět ještě o týden déle anebo se vydat na sousední ostrov Fuerteventura.

Lanzarote je vyhlášeno především mezi milovníky surfingu, jelikož nejen díky povětrnostním podmínkám se zde dají sjíždět vlny takřka po celý rok. Vyhlášené spoty najdete především na severním a západním pobřeží ostrova. Lanzarote je vulkanického původu a návštěvníkům, kteří se zrovna nevěnují aktivitám na vlnách Atlantského oceánu nabízí i zajímavou přírodu. Navštívit se hodí třeba národní park Timanfaya, kde můžete spatřit kupříkladu i erupce gejzírů. Dalším místem, kam se jistě podívat je i jeskynní komplex Jameos del Aqua, kde přežívá výjimečný druh slepých krabů. Né nadarmo se ostrovu Lanzarote přezdívá „malá Havaj“.

 • Rezervace: přímo přes stránky dopravce Wizzair
 • Zavazadla: 1 ks menšího příručáku s limity 42 x 32 x 25 cm
 • Dostupnost: březen  2017
 • Termíny:
  • Budapešť – Lanzarote
   • 15. – 22. 3. za 1 839 Kč
   • 22. – 29. 3. za 2 099 Kč
  • Budapešť – Fuerteventura
   • 19. – 26. 3. za 2 360 Kč
     
 • Tip: uvedené ceny platí pro členy Wizzair Discount Clubu, ostatní si budou muset pár stovek připlatit nebo členství zvážit 🙂

Ubytování

Pro nalezení střechy nad hlavou jistě pořádně omrkněte server Booking nebo se oddejte srovnavači služeb Trivago. Na přímo Vám můžeme dát tipy v podobě těchto oblíbených apartmánů s výhledme na moře za 676 Kč/os./noc anebo tyto hezké apartmány za 1 041 Kč/os./noc včetně snídaně formou bufetu. Poku jste příznivci ubytka spíše hotelového typu, pak zkuste hodit oko na tento beach resort za 1 034 Kč/os./noc

Jak do Budapešti

Nejvýhodnější spojení do maďarské metropole z Prahy poskytují žluté autobusy společnosti Regiojet. Denně linku obsluhuje několik spojů a cena z Prahy za jednosměrnou jízdenku vychází na 430 Kč, pokud byste přistupovali až v Brně zaplatíte 330 Kč. Alternativou mohou být i vlaky ČD, když jednosměrné spojení v případě včasného nákupu jízdenky vyjde na hezkých 552 Kč.

Autopůjčovna

Pro maximální využití času na ostrově a jeho kompletní prozkoumání určitě doporučujeme zapůjčení osobního automobilu. Širokou nabídku světových půjčoven naleznete v naší autopůjčovně.
 

Počasí

Na konci března se teploty vzduchu pohybují kolem příjemných 24°C, takže si tamější počasí budete jistě užívat. Navíc je to skoro ideální stav pro podniknutí výletů po ostrově  a pěší turistiku po okolních kopcích. Teploty vody budou o trochu nižší a měly by maximálně atakovat 20 °C nebo spíše lehce pod touto hranicí. To na pořádnou koupačku ještě spíše nebude, ale v neoprénu Vám bude jistě příjemně a vstříc vlnám se vrhnete po hlavě. 

Náhled letenky za 1 839 Kč z Budapešti na Lanzarote

Kanárské ostrovy - Lanzarote za 1 839 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)