Kanárské ostrovy – Lanzarote – 1659 Kč
19.11.2014

Kanárské ostrovy - Lanzarote

O této nabídce

Vydat se v lednu na Kanárské ostrovy můžete levně z Německa. Zpáteční letenku z Frankfurtu Hahnu (HHN) na Lanzarote (ACE) pořídíte za 59,98 EUR neboli 1659 Kč. Jako příklad může být odlet 13. ledna s návratem 20. ledna.

  • Rezervace: nejlevněji na stránce aerolinky
  • Zavazadlo v ceně: kabinové zavazadlo o rozměrech 55x40x20 cm a malá taška o rozměrech 35x 20 x 20 cm, celkově  10kg
  • Dostupnost: nejlevněji v lednu 2015
  • Návod jak koupit bez zbytečných poplatků: na této stránce

Další dostupné termíny za tuto cenu

  • Odlet v lednu – 6,10,13
  • Návrat v lednu – 10,17,20,31

Ubytování na Lanzarote

Ubytování je na Kanárských ostrovech velmi levné, slušný hotel v dobrém poměru cena/výkon seženete za 353 Kč/os/noc.

Kolem ostrova

Pokud budete chtít poznat více ostrov, doporučujeme si půjčit po příletu na letišti automobil, který vychází na Kanárských ostrovech opravdu velmi výhodně (automobil před odletem opět vracíte na letišti).

Ještě jste si nepůjčili nikdy auto? Doporučujeme si přečíst náš návod, pokud by něco nebylo jasné, napište nám do komentářů.

Jak se dostat do Frankfurtu Hahnu?

ČR se tam můžete dostat nejpohodlněji a nejlevněji vlastním automobilem, druhou možností je jet autobusem za cca 1600 Kč/zpáteční jízdenku (Student Agency) a poté využít Bohr bus, který vychází jednosměrně na 14 €, denní jízdenka stojí 20 €. Doba jízdy je 1 hodina a 45 minut z hlavního vlakového nádraží ve Frankfurtu. Nebo můžete jet vlakem, který ve 4 lidech vychází na 863 Kč/os. zpáteční (více info o tom, jak se dostat na tuto cenu, zde).

[google-map-v3 shortcodeid=“00d2c200″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Lanzarote{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)