Kanárské ostrovy – La Palma za 2 178 Kč
23.8.2017

Kanárské ostrovy - La Palma

O této nabídce

Britský lowcostový dopravce easyJet v loňské zimní sezoně otevřel linku z berlínského letiště Schönefeld na La Palmu. Tedy pátý největší z Kanárských ostrovů. Letenky jsou dostupné pouze v zimní sezoně a nejlevněji nyní vycházejí na konec ledna za 2 178 Kč. K dispozici je však zajímavých termínů daleko více a vybere si jistě každý, kdo se touží podívat na „Kanáry“, ale bude preferovat ostrov, kde se nebude tlačit s davy turistů.

La Palma je stejně jako celé souostroví vulkanického původu , což z něho činí přírodně velmi rozmanitou oblast. Na ostrově naleznete vysoké hory, z nichž nejvyšší Roque de los Muchachos se tyčí do výšky 2 426 m. n. m., divokou a zároveň krásnou přírodu, strmé pobřeží s téměř skrytými zálivy a samožřejmě i pěkné pláže. Na La Palmě je také nízké světelné znečištění a tak se Vám během nocí naskytnou nezapomenutelné výhledy na hvězdami posetou oblohu. Kvůli jeho ideální poloze na ostrově sídlí i několik mezinárodních astronomických observatoří a na již zmíněném nejvyšším bodě ostrova naleznete velkou hvězdárnu.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce easyJet
 • Zavazadla:  1 ks příručáku s maximálními rozměry 56 x 45 x 25 cm
 • Dostupnost: listopad – leden 2018
 • Termíny:
  • 28. 11. – 5. 12. za 2 868 Kč
  • 5. – 12. 12. za 2 335 Kč
  • 9. – 16. 12. za 2 621 Kč
  • 16. – 20. 1. za 2 2269 Kč
  • 23. – 30. 1. za 2 178 Kč
  • 30. 1. – 6. 2. za 2 621 Kč
  • 27. 2. – 6. 3. za 2 516 Kč
 • Tip: uvedené ceny platí pro člen při minimálním nákupu 2 ks letenek v rámci jedné rezervace – čím více Vás poletí, tím levnější letenky budou (v rámci rezervace je účtován administrativní poplatek dopravce ve výši 460 Kč)

Ubytování

Nabídku ubytování není na malém ostrově La Palma úplně veliká, a právě proto se vyplatí mrknout na stránky osvědčeného Bookingu, kde je většina nabídek pěkně pohromadě. Dobře posloužit může i srovnavač služeb Trivago. My bychom si za základní tábor zvolili tento jednoduchý tříhvězdový hotel na východě ostrova za 587 Kč/os./noc.

Autopůjčovna

Na ostrově se nachází vcelku dost zpevněných cest, takže nebude zcela od věci si zapůjčit auťák a celý ostrov si během týdne hezky projet. Bude to pro Vás příjemné zpestření, když se každý den budete koupat na jiné pláži a objevíte i jinak docela skrytá zákoutí, kam běžný turista nezabloudí. Velké světové autopůjčovny jsme srovnali pod jednu střechu v naší autopůjčovně, kam se vyplatí hodit oko.

Jak do Berlína

Na berlínské letiště Schönefeld odkud budete odlétat se dostanete velmi jednoduše z Prahy na palubách žlutých autobusů RegioJet nebo využijte pro změnu zelemné autokary společnosti Flixbus. Žluťáci Vás tam dovezou přímo za 650 Kč, zatímco cenu Flixu začínají na 480 Kč. Variantou může být i cesta ráno přímo do centra německé metropole za ca 4 stovky a následný přesun na letiště regionálním vlakem RE 7 či RB 14 (odjezd ze stanice Zoologischer Garten). Cena jízdenky bude 3,3 € a vlak pojede okolo půlhodinky.

Náhled letenky z Berlína do La Palma za 2 178 Kč/os. (při nákupu 2 ks)

Kanárské ostrovy - La Palma za 2 178 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)