Kanárské ostrovy – Gran Canaria z Vídně za 1 792 Kč
24.9.2019

Kanárské ostrovy - Gran Canaria z Vídně

1 792

O této nabídce

Ceny letenek na Kanárské ostrovy v zimních termínech letos prozatím zaostávají za těmi loňskými, které spadly až proklatě nízko. Nicméně jakákoliv nabídka pohybující se kolem 2 tisíc Kč je velmi lákavá. Aktuálně do této kategorie spadají letenky společnosti Lauda s cílem na ostrově Gran Canaria. Zpáteční letenky z Vídně na třetí největší z Kanárských ostrovů, Gran Canaria, pořídíte za atraktivní ceny během prakticky celého ledna. Nejlevnější termíny vycházejí na 1 792 Kč. 

Jeden chce do hor, druhý k moři? Jeden raději samotu, druhý ruch města? Jeden dobrodružství, druhý nehodlá nic riskovat? Jeďte na Gran Canaria a užijete si oba! Společně navštivte maják v Maspalomas. Jeden pak některou ze zdejších nádherných pláží, druhý Roque Nublo – symbol ostrova s vrcholem 1813 m.n.m. s výhledem do „evropského Grand Canyonu“. Jeden navštíví nádherné městečko Teror, kde v neděli nakoupí na trzích umělecké kousky, druhý se vydá do nekonečných písečných dun. Oba se vydejte do borovicového lesa Pinar de Tamadaba a na místní vrchol Pico de Tamadaba, odkud dohlédnete až na Tenerife. Každého okouzlí svou rozmanitostí Gran Canaria.

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky
 • Zavazadla: 1 ks příručního 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: leden 2020
 • Termíny:
  • 7. – 15. 1. za 2 082 Kč
  • 8. – 18. 1. za 1 862 Kč
  • 11. – 18. 1. za 2 153 Kč
  • 18. – 25. 1. za 2 430 Kč
  • 22. – 25. 1. za 1 792 Kč
  • 22. – 29. 1. za 1 792 Kč

Ubytování

V největším městě na ostrově Gran Canaria, Las Palmas, bychom si bookli tento líbivý a skvěle hodnocený apartmán Cactus za 546 Kč/os./noc anebo tento dvouhvězdový Hotel Blanca Paloma za 583 Kč/os./noc. Na západě ostrova pak doporučíme tento jednoduchý La Hoyilla Hostel za 440 Kč/os./noc včetně snídaně v ceně.

Autopůjčovna

Na ostrově Gran Canaria se určitě vyplatí půjčení auťáku a projetí celého ostrova po vlastní ose. Pro checknutí aktuální nabídky dostupných automobilů se podívejte do naší autopůjčovny.

Náhled letenky z Vídně na Gran Canarii za 1 792 Kč

Kanárské ostrovy - Gran Canaria z Vídně za 1 792 Kč


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)