Kanárské ostrovy – Fuerteventura za 1 715 Kč
6.11.2017

Kanárské ostrovy - Fuerteventura

1715

O této nabídce

Ještě před koncem roku můžete prchnout do teplých krajin za velice příjemný peníz. Zaleťte si na druhý největší z Kanárských ostrovů – Fuerteventuru. Zpáteční letenky z Berlína vycházejí na pěkných 1 715 Kč na palubě irského dopravce Ryanair. Hned několik termínů v listopadu a prosinci resp. i na konci ledna.

Fuerteventura je vyhlášená především pro své dlouhé a krásné písečné pláže. Charakter ostrova je jinak spíše pouštní, takže můžete vyrazit do vnitrozemí obdivovat písečné duny (třeba poblíž města Corralejo). Právě na severu ostrova je i dost vyhlášených surfařských spotů, jedná se o nejlepší místo k provozování toho vodního sportu na Fuertaventuře. A než se zase vrátíte zpátky do uplakaného počasí střední Evropy, tak byste samozřejmě měli ochutnat i místní specialitu ve formě kozího sýru.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce Ryanair
 • Zavazadla:  1 ks většího příručáku limitovaného rozměry 55 x 40 x 20 cm a 1 ks menšího s limitem 35 x 20 x 20 cm
 • Dostupnost: listopad 2017 – leden 2018
 • Termíny:
  • 14. – 21. 11. za 1 899 Kč
  • 28. 11. – 2. 12. za 1 899 Kč
  • 28. 11. – 5. 12. za 1 715 Kč
  • 16. – 23. 12. za 2 095 Kč
  • 27. – 30. 1. za 2 300 Kč

Ubytování

My bychom si minámálně pro první noc po příletu vybrali k noclehu tento pohodový hotel blízko letiště za 577 Kč/os./noc. Další skvělou volbou jistě bude tento surf camp na severu ostrova za 520 Kč/os./noc.

Počasí

Na ostrově Fuerteventura by mělo na konci letošního kalendářního panovat příjemné počasí s teplotami vzduchu mezi 20 a 25 °C. Dokonce to stále bude i na vodní hrátky, byť asi ne přehnaně dlouhé. Průměrné teploty okolního Atlantiku se na sklonku roku pohybují kolem 21°C.

Autopůjčovna

Abyste během pár dní mohli pohodlně objevovat celý ostrov  a každý den zkusit koupačku na jiné pláži, tak určitě bude nezastupitelným pomocníkem vlastní kára. Ta na Vás již může čekat přímo na letišti po Vašem příletu. Mrkněte se tedy proto do naší autopůjčovny na dostupná vozidla v obdobi Vašeho pobytu.


Jak do Berlína

Do německé metropole se z Prahy dostanete velice jednoduše za pomoci autobusových dopravců jako jsou Flixbus nebo Regiojet. Na palubě zelených resp. žlutých autokarů se lze dopravit až přímo na letiště Schönefeld v cenách začínajících kolem 500 Kč za jednosměrnou jízdenku.

Jestli Vám bude stačit se dopravit do centra města, tak seženete jízdenku za 390 Kč. Ze zastávky ZOB se na Schönefeld dostanete U-Bahnem U2 (z Kaiserdamm na Zoologischer Garten) a následně regionální vlaky RE 7 nebo RB 14. Cena jízdenky je pro zóny ABC je 3,30 € a cesta by neměla trvat déle než 45 minut.  

Nezapomeňte však na brzký ranní odlet, budete se tedy do Berlína muset vydat již večer předcházející.

Náhled letenky z Berlína na Fuerteventuru za 1 715 Kč

Kanárské ostrovy - Fuerteventura za 1 715 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)