Kanárské ostrovy – Fuerteventura – letenka+hotel na týden – 6 096 Kč
23.2.2014

Kanárské ostrovy - Fuerteventura - letenka+***hotel na týden

O této nabídce

Uvažujete-li o last minute zájezdu na kanárské ostrovy, na německém serveru Ab-in-der-Urlaub můžete zakoupit zájezd (zpáteční letenka vč. odbaveného zavazadla + hotel) za 222 EUR/ 6 096 Kč na Fuerteventuru 11. března – 18. března s odletem z nedalekého Lipska (LEJ). Zájezd rezervujte na této stránce. Po úspěšné rezervaci se vám objeví „Vielen Dank für Ihre Buchung!“, poté klikněte na Kreditkarte, kde můžete zájezd pohodlně zaplatit platební kartou.

[singlepic id=143 w=640 h=480 float=center]

Půjčení auta po příletu

Půjčení auta včetně 1 dalšího řidiče a havarijního pojištění po příletu na letišti vychází opravdu výhodně, na týden zaplatíte za auto 2539 Kč + projetý benzín – viz náš porovnávač.

Nezapomeňte, že musíte mít v případě půjčení automobilu u autopůjčovny Goldcar kreditní (=úvěrovou) kartu, jinak si budete muset na místě pořídit připojištění.

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)