Kanada z Prahy během léta od 11 436 Kč
1.3.2017

Kanada z Prahy během léta

O této nabídce

Využijte nabídky kanadského národního dopravce Air Canada, který přichází s tarify umožňující výlet za oceán během letních měsíců. Při odletech z Prahy se nabízí hned několik zajímavých cílových destinací ve východní části Kanady. Ať již je to v provincie Québec se stejnojmenným hlavním městem, mj. zaspsaným se seznam světového dědictví Unesco, a druhým největším frankofonním městem Montréalem. Anebo naopak hlavní město celé země a zároveň sídelní místo vlády – Ottawa. Ceny letenek do země javorového listu začínají již na 11 436 Kč a výhodou jsou povětšinou velmi časově příjemné stopovery cestou.

Ubytování

V hlavním kanadském městě – Ottawě – bychom se ubytovali v tomto velmi oblíbeném tříhvězdovém hotelu za 1 210 Kč/os./noc včetně snídaně v ceně. Pokud však zamíříte do provincie Québec a budete hledat ubytování v jejím stejnojmenném centru, pak mlžete ozkoušet tuto pěknou tříhvězdu ležící dále od centra za 720 Kč/os./noc včetně snídaně anebo tento jednoduchý hotel – dnes zlevněný jen na 601 Kč/os./noc. Zatímco v největším městě provincie – Montréalu – dejte šanci tomuto solidnímu hotelu za 768 Kč/os./noc.

Další nabídku ubytování nejen na východě Kanady naleznete na stránkách Bookingu nebo srovnavače Trivago.

Víza

Před vstupem na území Kanady je třeba míti vyřízenou elektronickou registraci eTa, její vyplnění Vám zabere jen pár minut a zaplatíte za ni správní poplatek 7 CAD.

Náhled letenky z Prahy do Ottawy za 11 436 Kč

Kanada z Prahy během léta od 11 436 Kč
Náhled letenky z Prahy do Montréalu za 12 410 Kč

Kanada z Prahy během léta od 11 436 Kč

Náhled letenky z Prahy do Québecu za 12 685 Kč

Kanada z Prahy během léta od 11 436 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)