Kanada – Vancouver za 12 897 Kč
3.8.2017

Kanada - Vancouver

O této nabídce

K podzimnímu výletu na západní pobřeží Kanady láká pěkná nabídka islandské aerolinky Icelandair. Do metropole Britské Kolumbie – Vancouveru se můžete vydat od října do prosince za 12 897 Kč s odletem z bavorského Mnichova. Pomyslnou třešničkou na dortu je pak možnost naplánování si layoveru na ostrově Island – konkrétně v jeho hlavním městě Reykjavíku, kde lze strávit 2 až 7 dní za malinkatý příplatek. Takže v rámci jedné cesty zvládnete navštívit hned dvě velmi lákavé destinace,a to je přeci paráda!

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledavač
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla s limitem 23 kg a 1 ks klasického příručáku do 10 kg hmotnosti
  • Dostupnost: říjen – prosinec 2017
  • Termíny:
  • Tip: za drobný přípaltek lze na Islandu naplánovat až 7mi denní layover, čehož by byla škoda nevyužít
    • 9. – 24. 11. za 13 282 Kč >> REZERVUJ ZDE – 2 dny na Islandu
    • ​​​​​​​23. 11. – 8. 12. za 13 232 Kč >> REZERVUJ ZDE – 7 dní na Islandu

Ubytování

Ubytko v Kanadě ani na Islandu není zcela nejlacinější, s čímž byste měli dopředu počítat. Ideálně se mrkněte na Booking nebo využijte služeb srovnavače Trivago. V obou dvou destinacích nebude od věci zabrousit nai na server AirBnB a podívat se, jaké pokoje či apartmány nabízejí místňáci.

V Kanadě vyzkoušejte tento skromný avšak pěkný hotel za 604 Kč/os./noc. nebo si dopřejte více komfortu v této hezké tříhvězdě za 1 134 Kč/os./noc. Pokud se cestou zastavíte na Islandu, tak si pro nocování v Reykjavíku vyberte tento pohodový guesthouse za 1 163 Kč/os./noc.

Víza

Na Island se se dostanete bez problémů s cestovním pasem, ale do Kanady si bude potřeba předem zajistit elektornickou registraci eTA. To hravě zmáknete na těchto stránkách za pár minut a po zaplacení správního poplatku 7 CAD je Vaše. 


​​​​​​​Autopůjčovna

Pro obě dvě destinace, které cestou potenciálně navštívíte se určitě vyplatí zapůjčit si auťák. Na Islandu bez něj budete úplně nahraní a ani v Kanadě by Vaše mobilita nebyla velká. Širokou nabídku auťáků z Reykjavíku i Vancouveru naleznete v naší autopůjčovně.

Jak do Mnichova

Pokud se dohodnete v bandě, tak je nejlepší vyrazit do Mnichova ve vlastní káře.  Pokud však preferujete cestu neosobním dopravním prostředkem nejsnáze dostanete z Prahy na palubách žlutých resp. zelených autobusů společností Regiojet nebo Flixbus. Jednosměrná jízdenka do centra města Vás vyjde na 380 Kč a pokud byste se rádi svezli až na letiště, tak zaplatíte za cestu 590 Kč. 

Náhled letenky z Mnichova do Vancouveru za 12 897 Kč

Kanada - Vancouver za 12 897 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)