Kanada – Vancouver za 12 350 Kč
18.7.2018

Kanada - Vancouver

12350

O této nabídce

Zpříjemněte si podzimní měsíce dovolenou v kanadském Vancouveru. Islandské aerolinky nabízejí tarif na s odletem z Berlína a rychlými přestupy na Islandu za sympatickou cenu 12 350 Kč. K dispozici je dostatečné množství termínů od září do prosince, kdy se sice jedná o mimosezónní období, ale na druhou stranu právě díky němu ušetříte v celkových nákladech. Zajímavou možností je však naplánování si layouveru v Reykjavíku, kde můžete strávit za drobný příplatek až 3 dny. Což je ideální časová investice například k projetí tzv. „Golden circle“.  Letenky se zastávkou na Islandu vás vyjdou na velmi atraktivních 13 222 Kč. Jedinou nevýhodou je zavazadlová politika nastavená dopravcem, kdy v základní ceně tarifu naleznete pouze příruční zavazadlo. Proto se jedná o akci vhodnou zejména pro cestovatele, kterým nečiní problém létat po světě nalehko.

Tak si zaleť do Britské Kolumbie třeba od 16. do 27. října >> REZERVUJ ZDE anebo si ve stejném termínu do itineráře zahrň ještě zastávku na Islandu >> REZERVUJ ZDE a navštiv tak dvě parádní destinace na jeden zátah!

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s limitem 10 kg (odbavené za příplatek 88 € /ks/směr)
  • Dostupnost: září – prosinec 2018
  • Termíny: v našem kalendáři​​​​​​​
  • Tip: Trip se zastávkou na Islandu skládejte ve vyhledávači jako „Kombinace“ na základě kalendáře termínů.

Ubytování

Společným atributem Islandu i Britské Kolumbie jsou vyšší náklady, které musíte vynaložit na bydlení. Ve Vancouveru bychom si vybrali tuto solidní tříhvězdu za 579 Kč/os./noc anebo tento tříhvězdový hotel v centru města za 1 166 Kč/os./noc včetně snídaně. Zastavíte-li se na Islandu, pak se mrkněte na takovýto sympatický guesthouse za  1 202 Kč/os./noc (se sdílenou koupelnou). Další nabídky na vás čekají na Hotels.com, Bookingu či platformě AirBnB. 

Víza

Na Island se se dostanete bez problémů s cestovním pasem, ale do Kanady si bude potřeba předem zajistit elektornickou registraci eTA. To hravě zmáknete na těchto stránkách za pár minut a po zaplacení správního poplatku 7 CAD je vaše.

Autopůjčovna

Pro obě dvě destinace, které cestou potenciálně navštívíte se určitě vyplatí zapůjčit si auťák. Na Islandu byste bez něj byli nahraní a za dva dny kromě Reykjavíku nestihli nic. Ani v Kanadě by vaše mobilita nebyla velká. Širokou nabídku auťáků z Reykjavíku i Vancouveru naleznete v naší autopůjčovně.

Náhled letenky z Berlína do Vancouveru se zastávkou na Islandu za 13 222 Kč

Náhled letenky z Berlína do Vancouveru za 12 350 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)