Kanada – Vancouver z Mnichova přímým letem za 12 409 Kč
21.3.2019

Kanada - Vancouver z Mnichova přímým letem

12 409

O této nabídce

Se zajímavou možností na jarní či podzimní výlet na západní pobřeží severoamerického kontinentu se vytasila německá Lufthansa ve spolupráci s partnerem z letecké aliance Star Alliance – Air Canadou (zajišťující marketingové zastřešení vybraných letenek), která cestovatelům nabízí zpáteční letenky z Mnichova do Vancouveru za 12 409 Kč. To samo o sobě není vůbec špatná cena, ale na atraktivitě této možnosti přidávají zejména přímé lety! Z Bavorska se do Britské Kolumbie dostanete za krásných 10 hodin bez nutnosti kdekoliv přestupovat. Pár dostupných termínů hledejte v květnu, ovšem poněkud větší výběr naleznete v našem kalendáři během září. Zmíněný tarif již tradičně obsahuje pouze zavazadlo příruční a za odbavené pořídíte za příplatek 50 €/ks/směr.

Vydejte se tedy do Vancouveru či za nádhernou přírodou v jeho okolí třeba v termínu od 7. do 23. května za 12 409 Kč >> REZERVUJ ZDE.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: jen příruční zavazadlo (odbavené á 23 kg za 50 €/ks/směr)
  • Dostupnost: květen & září 2019
  • Termíny: dostupné v našem kalendáři

Ubytování

Po deseti hodinách v letadle si určitě rádi odpočinete v tomto pěkném guesthousu za 1 366 Kč/os./noc včetně snídaně anebo si pro první noc ve Vancouveru bookněte tento oblíbený tříhvězdový hotel za 1 185 Kč/os./noc. Další nabídku ubytovacích kapacit nejen ve Vancouveru pak hledejte klasicky na Bookingu a Hotels.com.

Víza

Před cestou do Kanady si bude potřeba předem zajistit elektronickou registraci eTA. To hravě zmáknete na těchto stránkách za pár minut a po zaplacení správního poplatku 7 CAD je vaše.

Autopůjčovna

Bez vlastního auťáku bude na západním pobřeží Kanady pohyb daleko obtížnější než s ním. Proti velmi doporučujeme vybrat si vozidlo v některé ze světových osvědčených půjčoven, jejichž nabídka je sdružena přímo v té naší autopůjčovně.

Náhled letenky z Mnichova do Vancouveru za 12 409 Kč

Kanada - Vancouver z Mnichova přímým letem za 12 409 Kč

Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)