Kanada – Vancouver z Berlína za 10 728 Kč
27.1.2019

Kanada - Vancouver z Berlína

10 728

O této nabídce

Vydej se na výlet do země javorového listu ještě před skončením zimy. Se zajímavým tarifem přicházejí aerolinky z aliance SkyTeamu v podobě Delty Airlines, Air France a KLM. Na trase z Berlína do Britské Kolumbie nabízí zpáteční letenky za velmi pěkných 10 728 Kč. Vzhledem k tomu, že platnost tarifu se vztahuje jen na měsíce únor a březen je velkým plusem, že tyto letenky do Vancouveru již obsahují odbavené zavazadlo v základní ceně. Při vhodně vybraných termínech se můžete navíc těšit i na velmi rychlé spojení s jedním rychlým přestupem.

Tak neváhej a vyraz na zasněžený západ severoamerického kontinentu třeba v termínu od 12. do 26. března s rychlými přestupy za 10 728 Kč >> REZERVUJ ZDE

Ubytování

Jelikož bydlo v Kanadě nepatří mezi ty nejlacinější položky, tak bychom si vybrali tuto solidní a dobře hodnocenou tříhvězdu za 689 Kč/os./noc. V případě větších nároků dejte pak šanci tomuto pěknému tříhvězdovému hotelu za 1 041 Kč/os./noc. Další nabídku ubytovacích kapacit hledejte klasicky na Bookingu a Hotels.com.

Víza

Před cestou do Kanady si bude potřeba předem zajistit elektronickou registraci eTA. To hravě zmáknete na těchto stránkách za pár minut a po zaplacení správního poplatku 7 CAD je vaše.

Autopůjčovna

Bez vlastního auťáku bude na západním pobřeží Kanady pohyb daleko obtížnější než s ním. Proti velmi doporučujeme vybrat si vozidlo v některé ze světových osvědčených půjčoven, jejichž nabídka je sdružena přímo v té naší autopůjčovně.

Náhled letenky z Berlína do Vancouveru za 10 728 Kč

Kanada - Vancouver z Berlína za 10 728 Kč

Bude se hodit

Letiště Berlín – Tegel (TXL)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)