Kanada – Vancouver od 9 267 Kč
28.8.2017

Kanada - Vancouver

O této nabídce

Jestliže jste včera nestihli koupit chybně naceněné letenky do Vancouveru od Air Canady anebo Vám již byly aerolinkou zrušeny, tak je tu další šance, jak dosáhnout západního Kanady bez velkého krvácení peněženky. V kombinaci německé Lufthansy a United Airlines s odletem z Paříže Vás letenka vyjde na 9 267 Kč (2. – 13. 5. >> REZERVUJ ZDE), zatímco nabídka konkurenčního člena Star Alliance v podobě Air France s odletem z bližšího Mnichova vychází na 11 470 Kč (2. – 13. 5. >> REZERVUJ ZDE). Termíny jsou dostupné během jara a začátku léta příštího kalendářního roku, takže pokud už pomalu spřádáte plány na další léto, tak je to pro Vás hozená rukavice..

Ubytování

Na bookování samotného ubytka ve Vancouveru máte přeci jen ještě dost času. Mrkněte se na osvědčený Booking nebo využijte nabídky srovnavače Trivago. Špatným nápadem ani nebude zabrousit na stránky AirBnB, kde inzerují místní obyvatelé vlastní nemovitosti.

Víza

Před cestou do Kanady si nezapomeňte vyřídit elektronickou registraci eTa. Zaplatíte za ni 7 CAD a její obstarání Vám zabere jen pár minut online klikání na této stránce.

Autopůjčovna

Bez vlastního auťáku budete vaše mobilita na západním pobřeží Kanady daleko obtížnější než s ním. Proti velmi doporučujeme vybrat si vozidlo v některé ze světových osvědčených půjčoven, jejichž nabídka je sdružena přímo v té naší autopůjčovně.

Jak do Mnichova


Pokud se dohodnete v bandě, tak je nejlepší vyrazit do Mnichova ve vlastní káře.  Pokud však preferujete cestu neosobním dopravním prostředkem nejsnáze dostanete z Prahy na palubách žlutých resp. zelených autobusů společností Regiojet nebo Flixbus. Jednosměrná jízdenka do centra města Vás vyjde na 380 Kč a pokud byste se rádi svezli až na letiště, tak zaplatíte za cestu 590 Kč.

Jak do Paříže

Z Prahy se do francouzské metropole dostanete velice snadno na křídlech národních dopravců Air France a ČSA. Využít lze i i španělského nízkonákladového dopravce Vueling.

Náhled letenky z Mnichova do Vancouveru za 11 470 Kč
Kanada - Vancouver od 9 267 Kč

Náhled letenky z Paříže do Vancouveru za 9 267 Kč

Kanada - Vancouver od 9 267 Kč

guest
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Drahoš

Zdravím díky , super tip , koupeno 7.6.-20.6.2018 do Vancouveru , zaplaceno kartou komplet 18904,- Kč za 2 letenky , vše bez problemu , letenky došly hned na email 🙂

Jarda

Air Canada ruší chybně naceněné letenky. Takže máte smolíka:-)))))))))))))))))))))))))Viz článek HN ze dne 28.8.2017.

Antonin

Ahoj Jardo,

vidíš ve screenovaném routingu nějaký segment s Air Canada? Byť se jedná v levnější variantě o aerolinky ze stejné aliance, tak tadle akce by měla bez problémů projít…

Tonda

Jarda

Mnichov, přes 11 tisíc. V Kanadě půjde o vysoké náklady za pobyt, stravu, dopravu. V tomto kontextu je cena letenky podružná. Náhled na letenku ukazuje odlet brzo ráno. Takže jedna noc ztracená někde posedáváním v letištní hale. Brrrr, takto cestuje jen východní Evropa a Indové. Nabízejte letenky s rozumnými odlety, s nejbližšími letišti, s minimem přestupů a co nejkratší dobou k dosažení cílové destinace. Jasně, to by nestály 11 a půl klacku z Münchenu. A o tom to je., viďte?

Adéla

Ahoj,
chystám se 2. ledna 2018 do Vancouveru a potřebuji jen jednosměrnou leteneku. Avšak ceny se v tento datum pohybují kolo 15 000. Je možné, že přijde nějaká akce nebo jsou nějaké tipy jak získat levnější letenku?
Dík moc
Adéla

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)