Kanada + USA od 10 290Kč!
17.12.2015

Kanada + USA

O této nabídce

Kromě předchozího příspěvku, kde jsme Vás upozornili na levné letenky do San Francisca a Miami, zde máme mnohem více měst! Odlet je z Prahy (případně u některých destinací lze z Vídně) a v ceně letenky máte 23kg zavazadlo zdarma! Přestup je většinou také krátký! Všechny letenky rezervujete přes odkazy níže.

Termíny + náhled

ODLET Z PRAHY

Jiné termíny či města v USA a Kanadě najdete pomocí TOHOTO VYHLEDÁVAČE. Nebo nám napište do komentářů destinaci a termín a my se podíváme:)

Ubytování + autopůjčovna

V USA můžete využít klasického ubytování přes Booking nebo přes srovnávač trivago! V celé Severní Americe je určitě vhodné si půjčit auto, které nejlevněji zarezervujete v tomto porovnávači autopůjčoven.


guest
10 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Tomáš

Dobrý den, mám v plánu letět do Kanady na konci června 2016 návrat na konci září 2016, pomohli by jste mi najít nějakou letenku? děkuji.. Tomáš

Aneta

Ahoj,
sháním letenky na Aljašku, květen na 4 měsíce návrat může být klidně z Kanady nebo někde ze zbylých 48 států.

Díky za nabídky 🙂

Mili

Dobrý den, ráda bych letěla do Los Angeles kdykoliv od 16.2. do konce března/max. dubna – délka pobytu 3 týdny. Poletím s dcerou 1,5 roku, potřebuji aspoň 1 zavazadlo a odlet z Prahy, stejně tak přílet. Kvůli malé bych ráda jen 1 přestup. Zkusíte mi něco najít za co nejlepší cenu? Jediné, s kým nechci letět jsou turci 🙂 Díky moc! Mili

Mili

Ahoj, ráda bych letěla do Los Angeles kdykoliv od 16.2. do konce března/max. dubna – délka pobytu 3 týdny. Poletím s dcerou 1,5 roku, potřebuji aspoň 1 zavazadlo a odlet z Prahy, stejně tak přílet. Kvůli malé bych ráda jen 1 přestup. Zkusíte mi něco najít za co nejlepší cenu? Jediné, s kým nechci letět jsou turci 🙂 Díky moc! Mili

Jana

Ahoj,
já sháním letenky do Vancouveru, pokud možno s 2denní zastávkou v Torontu, ale není to podmínkou, od 26.6. na 4 týdny. Nejsem schopná najít nic pod 20 tis. Pokud by se Vám podařilo něco najít, byla bych moc ráda.
Děkuji

Milena

Ahoj, ráda bych letěla do Los Angeles kdykoliv od 16.2. do konce března/max. dubna – délka pobytu 3 týdny. Poletím s dcerou 1,5 roku, potřebuji aspoň 1 zavazadlo. Kvůli malé bych ráda jen 1 přestup. Zkusíte mi něco najít za co nejlepší cenu? Jediné, s kým nechci letět jsou turci 🙂 Díky moc! Milena

Tomáš V.

Ahoj,

sháním letenky do Vancouveru v květnu 2016 se zavazadly, tak na 3 týdny. Zatím jsem našel nejlevnější letenky za 17500Kč. Nějaké tipy?

Děkuji předem.

Richard

Ahoj,
taktéž Vancouver, ideálně konec února/začátek března. Zpět nejpozdější možný termín. 1osoba. Bylo by něco?
Díky

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)