Kanada – Calgary z Berlína za 11 004 Kč
6.3.2019

Kanada - Calgary z Berlína

11 004

O této nabídce

Atraktivní letenky do středo-západní části Kanady se nám na mušku nedostávají každý den. Dnešek je však výjimkou potvrzující pravidlo a posvítili jsme si na letenky z Berlína do Alberty. Zpáteční letenky z berlínského letiště Tegel do Calgary máte možnost pořídit za velmi pěknou cenu – 11 004 Kč. Za touto lákavou možností stojí aerolinky z letecké aliance One World. Konkrétně se jedná o British Airways, které lety vesměs i reálně operují, a American Airlines, pod jejichž marketingovou značkou jsou některé lety taktéž prodávány. Vybírat lze především z termínů v druhé polovině dubna, během září a října. Cestou vás čeká vždy jeden relativně rychlý přestup v Londýně. Dobré bude i podotknout, že základní tarif již klasicky obsahuje pouze příruční zavazadlo. Po započtení nákladů na případně dokupované zavazadlo odbavené se pak dostanete na nějakých 13 tisíc Kč, což je stále velmi pěkná možnost svádějící k objevování jarní či podzimní Alberty a tamějších vyhlášených národních parků jako Jasper či Banff.

  • Rezervujte: nejlevněji přes stránky aerolinky nebo jednoduše přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla (odbavené za příplatek 50 €/ks/směr)
  • Dostupnost: duben & červen + září & říjen 2019
  • Termíny:
  • Tip: Pokud chcete letět s odbaveným zavazadlem, použijte v našem vyhledávači filtr „Zavazadla v ceně“, následně se vám zobrazí i kombinace letů prodávaných pod společnou hlavičkou AA & BA obsahující i odbavené zavazadlo. Tato možnost vás vyjde o něco levněji než nákup bezzavazadlového tarifu a následné dokoupení bagáže.

Ubytování

Solidní ubytko v jižní části města nabídne Comfort Inn za 794 Kč/os./noc včetně snídaně. Zkuste se případně také mrknout na velmi dobře hodnocený Super 8 hotel se 2* za 504 Kč/os./noc opět včetně snídaně. Nabídku dalších pohodových bydel nejen v Calgary hledejte tradičně na Bookingu či Hotels.com.

Víza

Před cestou do Kanady si bude potřeba předem zajistit elektronickou registraci eTA. To hravě zmáknete na těchto stránkách za pár minut a po zaplacení správního poplatku 7 CAD je vaše.

Autopůjčovna

Bez vlastního auťáku bude na středozápadě Kanady pohyb daleko obtížnější než s ním. Proti velmi doporučujeme vybrat si vozidlo v některé ze světových osvědčených půjčoven, jejichž nabídka je sdružena přímo v té naší autopůjčovně.

 

Náhled letenky z Berlína do Calgary za 11 004 Kč

Kanada - Calgary z Berlína za 11 004 Kč


Bude se hodit

Letiště Berlín – Tegel (TXL)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)