Kamčatka o letních prázdninách za 13113 Kč
24.6.2016

Kamčatka o letních prázdninách

O této nabídce

Dle našeho názoru na světě není moc krásnějších míst než Kamčatka, která nabízí tryskající gejzíry, více než 300 sopek (z toho 29 činných), další výjimečné goetermální jevy a zejména zcela nedotčenou přírodu, která byla po mnoho desetiletí pro cizince zcela uzavřena. Najdete zde také největší koncentraci medvědů hnědých na světě, pozůstatek původních kmenů a rybářů lovících lososy. Téměř vše, co můžete vidět na Islandu, na Sibiři a na Aljašce můžete nalézt také zde během jediné cesty.

Vzhledem k tomu, že sem mnoho aerolinek nelétá, jsou zvláště v letních měsících ceny letenek nechutně vysoké. Velkou výjimkou je tedy aktuální nabídka Aeroflotu, který prodává letenky z Moskvy do Petropavlovsku na letní prázdniny za 9084 Kč. Pokud si k tomu připočtete cenu letenky z Bratislavy do Moskvy se společností Pobeda, za letenku zaplatíte jen 13113 Kč.

[highlightbg]

  • Rezervace letenek z Moskvy na Kamčatku: v tomto vyhledávači
  • Rezervce přípoje do Moskvy: na stránkách aerolinky Pobeda
  • Zavazadla v ceně: u Aeroflotu 1 ks do 23 kg, u Pobedy jen 10 kg (u Pobedy navíc můžete mít jako příruční zavazadlo zdarma jen kabelku nebo brašnu – nikoliv baťoh nebo malý kufr)
  • Příklad termínu: Moskva – Petropavlovsk – 9084 Kč (9. – 24.7.) > REZERVUJcestou zpátky se můžete podívat do Moskvy a letět domů 26.7.
  • Dlaší termíny: za cenu kolem 9500 Kč je ještě mnnoho volných termínů – odlet vždy v sobotu, návrat v neděli

[/highlightbg]

Ubytování

Ubytování v Rusku (na Kamčatce i v Moskvě) můžete rezervovat na stránkách bookingu, který je zde velmi oblíbený.

Vízum

Detailní návod, jak nejlevněji pořídit vízum do Ruska, naleznete v našem fóru.


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)