Kambodža z Prahy s Qatar Airways za 15 167 Kč
7.6.2019

Kambodža z Prahy s Qatar Airways

15 167

O této nabídce

Kambodža = utajovaná perlička Jihovýchodní Asie. Nyní si sem můžete zaletět s jednou z TOP aerolinek z Prahy za 15 167 Kč. Od Qatar Airways můžete očekávat jen to nejlepší! V ceně jsou dvě odbavená zavazadla, krátká mezipřistání v Doha a letenky jsou za tuto cenu dostupné od listopadu do března, kdy zde vrcholí hlavní sezóna!

Kambodža se poslední dobou stává cílem více a více turistů a rozhodně se není čemu divit. Mnoho cestovatelů se shoduje na tom, že patří mezi nejkrásnější a nejcharismatičtější země Jihovýchodní Asie.  Kromě odpočinku na pěkných plážích (ať už v Kepu, Sihanoukville nebo na ostrovech Koh Rong a Rabbit Island) doporučujeme nevynechat návštěvu starobylých chrámů v Angkor Watu )coo si budeme nalhávat – ačkoliv těch turistů zde není jak šafránu, je to místo, které prostě musíte vidět na vlastní oči!). Dále byste neměli opomenout památná místa na vládu Rudých Khmérů ve Phnom Penhu.

Osobně doporučujeme se také  zastavit v eco-village Chambok, kde poznáte, jaký je skutečný život pravého Kambodžana.

Super termín vychází například od 8. 11. – 24. 11. Tento termín rezervujte zde >>

  • Rezervujte: přímo v našem kalendáři
  • Zavazadla: klasické kabinové a 2x 23 kg k odbavení, takže na nákupy místa spousty
  • Dostupnost: listopad 2019 – březen 2020
  • Termíny:
  • Pokud byste preferovali odlety z Vídně, můžete se proletět se švýcarskými aerolinkami v podobném období za 14 279 Kč =>  tyto letenky rezervujte zde >>

Ubytování

Stejně jako v jiných zemích Jihovýchodní Asie můžete hledat střechu nad hlavou nejen na osvědčených portálech jako je Hotels.com,Booking.comaAirBnB, ale určitě jukněte i na asijskou verzi bookingu na Agodu.

V Phnom Penhu určitě doporučujeme vyzkoušet Hotel Zing Phnom Penh, kde za dvoulůžák dáte 215 Kč/os. Dále můžeme doporučit Vacation Boutique Hotel kousek od tržnice, kde za dvoulůžkový pokoj se snídaní zaplatíte 383 Kč/os. V Siem Reapu doporučujeme buknout ubytování předem. Osobně bychom doporučili se ubytovat trošku dále od centra (pokud máte v plánu se i vyspat).  Velice pěkné je the Cyclo Siem Reap Hotel, kde dvoulůžkový pokoj se snídaní stojí 419 Kč/os.

Ubytování v Kambodže vás rozhodně nezruinuje, spíše naopak, dá se na tom poměrně dost ušetřit. Až si budete hledat ubytování, tak doporučujeme vždy zvolit variantu se snídaní, s vlastní koupelnou a nezapomeňte na AC, případně na větrák.

Vízum

Turistické vízum s pobytem do 30 dní je možné získat po příletu do Phnom Penhu na letišti. 

Náhled letenky z Prahy do Kambodži za 15 167 Kč

Kambodža z Prahy s Qatar Airways za 15 167 Kč

 

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Qatar Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)