Kambodža z Mnichova za 11 300 Kč
23.9.2019

Kambodža z Mnichova

11 300

O této nabídce

Za velice příznivou cenu si nyní můžete zaletět do Kambodži, země krásné přírody, milých lidí a historického Angkor Watu. Letenky z Mnichova do Phnom Penhu vás vyjdou od 11 300 Kč včetně odbaveného báglu.

Poznávejte krásy Kambodži, království divů. Její obyvatelé jsou i přes svou nemilosrdnou minulost velmi vstřícní a usměvaví, rádi vás ve své zemi zázraků přivítají. Zůstaňte na několik dní ve městě Phnom Penh, navštivte nádherný a zdobný Královský palác, vystoupejte k pohádkové pagodě Wat Phnom, buddhistickému chrámu na kopci. Ztraťte se v džungli Kardamonových hor, pod klenbou stromů se tam schovávají tygři, sloni a rozkošní medvědi malajští. Nechte se na loďce unášet proudem řeky Kampot, západy slunce z její hladiny jsou dechberoucí. Zapomenout se nesmí ani na největší klenot Kambodžského království, úchvatné chrámy Angkoru.

Super termín vychází například na 8. 12. – 19. 12. Tento termín rezervujte z u nás na webu >>

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla
  • Dostupnost: listopad 2019 – červen 2020
  • Termíny:
  • Pokud by nešlo se prokliknout skrze kalendář, doporučujeme si daný termín vyhledat přes náš web >>

Ubytování

Stejně jako v jiných zemích Jihovýchodní Asie můžete hledat střechu nad hlavou nejen na osvědčených portálech jako je Hotels.com,Booking.comaAirBnB, ale určitě jukněte i na asijskou verzi bookingu na Agodu.

V Phnom Penhu určitě doporučujeme vyzkoušet Hotel Zing Phnom Penh, kde za dvoulůžák dáte 215 Kč/os. Dále můžeme doporučit Vacation Boutique Hotel kousek od tržnice, kde za dvoulůžkový pokoj se snídaní zaplatíte 383 Kč/os. V Siem Reapu doporučujeme buknout ubytování předem. Osobně bychom doporučili se ubytovat trošku dále od centra (pokud máte v plánu se i vyspat).  Velice pěkné je the Cyclo Siem Reap Hotel, kde dvoulůžkový pokoj se snídaní stojí 419 Kč/os.

Ubytování v Kambodže vás rozhodně nezruinuje, spíše naopak, dá se na tom poměrně dost ušetřit. Až si budete hledat ubytování, tak doporučujeme vždy zvolit variantu se snídaní, s vlastní koupelnou a nezapomeňte na AC, případně na větrák.

Vízum

Turistické vízum s pobytem do 30 dní je možné získat po příletu do Phnom Penhu na letišti. 

 

Náhled letenky z Mnichova do Phnom Penhu za 11 300 Kč

Kambodža z Mnichova za 11 300 Kč


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)