Kambodža z Londýna za 10 584 Kč
27.11.2018

Kambodža z Londýna

10 584

O této nabídce

 

Destinace, kterou jsme tu dlooouho neměli. Letenky z Londýna do Kambodži vás na termíny na začátku roku vyjdou na 10 584 Kč. Sice je jedná o letenky z Londýna, ale díky linkám se Smartwings, kdy za letenku i s odbaveným zavazadlem dáte z Prahy do Londýna 1 784 Kč, vás celkově letenka do Kambodži vyjde na 12 368 Kč. V ceně máte odbavené zavazadlo a možnost navštívit dvě destinace najednou. Letět se dá Siem Reapu nebo do Phnompenhu, dá se ale i nakombinovat open jaw letenka.
Omrzelo Vás již Thajsko, ale na jihovýchodní Asii nedáte dopustit? Tak vyzkoušejte sousední Kambodžu! Méně profláklá, ovšem minimálně stejně tak zajímavou zemi. Nejenže se zde můžete povalovat na pěkných plážích, ale určitě stojí za návštěvu i starobylé chrámy v čele se známým Angkor Watem. Anebo si připomeňte temnou kapitolu místních dějin pod vládou Rudých Khmérů.
Super termín vychází 3. 2. – 17. 2. Tento termín rezervujte zde >>
 • Rezervujte: přímo v našem vyhledávači nebo v kalendáři do Siem Reapu 
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla v ceně
 • Dostupnost: leden – březen 2019
 • Termíny:
  • 27. 1. – 8. 2.
  • 28. 1. – 10. 2.
  • 30. 1. – 13. 2.
  • 3. 2. – 17. 2.
  • 5. 2. – 18. 2.
  • 5. 3. – 19. 3.
  • …a další
 • TIP: dá se nakombinovat i „open jaw“ letenka (přílet do Siem Reapu a odlet z Phnompenhu a naopak). Příkladový termín může být 4. 2. – 17. 2. za 10 584 Kč. Tento termín rezervujte zde >>

Ubytování

Stejně jako v jiných zemích Jihovýchodní Asie můžete hledat střechu nad hlavou nejen na osvědčených portálech jako je Hotels.com, Booking.com a AirBnB, ale určitě jukněte i na asijskou verzi bookingu na Agodu.
Ubytování v Kambodže vás rozhodně nezruinuje, spíše naopak, dá se na tom poměrně dost ušetřit. Až si budete hledat ubytování, tak doporučujeme vždy zvolit variantu se snídaní, s vlastní koupelnou a nezapomeňte na AC, případně na větrák.
V Siem Reapu doporučujeme buknout ubytování předem.

Víza

Turistická víza do 30 dnů dostanete na letišti, případně na dalších pozemních mezinárodních přechodech.

Jak do Londýna

Do Londýna můžete využít lety se Smarwtings, za které zaplatíte 1 784 Kč i s odbaveným zavazadlem. Časově úplně nenavazují, ale aspoň tak máte možnost se na pár dnů zastavit i v této britské metropoli a prozkoumat tak i další super destinaci. Termíny přískoku do Londýna hledejte v našem kalendáři.

Náhled letenky z Londýna do Siem Reapu za 10 584 Kč

Kambodža z Londýna za 10 584 Kč​​​​​​​

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)