Kambodža z ČR a okolí od 12819 Kč
14.5.2017

Kambodža z ČR a okolí

O této nabídce

Pokud máte rádi jihovýchodní Asii a Thajsko už vás tolik neláká, rozhodně uvažujte o návštěvě další perly v daném regionu – Kambodži. Tato země je snem snad každého cestovatele, protože zde najdete starobylé chrámy v čele se světoznámým Angkor Watem, nádhernou přírodu i krásné pláže s dokonale bílým pískem. Díky postupně se rozvíjejícímu cestovnímu ruchu můžeme návštěvu Kambodži doporučit i pro méně zkušené cestovatele, kteří v minulých letech objevovali právě třeba oblíbené Thajsko.

Letenky do Kambodži s luxusními Emirates nyní navíc můžete pořídit z Budapešti jen za 12819 Kč a z Prahy nebo Vídně o necelou tisícovku dráž. Akce trvá do 31.5. nebo do vyprodání a dostupných termínů za tuto cenu je zatím dost a dost.

  • Rezervujte: v tomto vyhledávači
  • Zavazadla: v ceně odbavené zavazadlo 20 kg
  • Dostupnost: odlet v rozmezí 30.6. – 14.12.
  • Příklady termínů:
    • Budapešť – Phnom Penh za 12819 Kč
    • ​​​​​​​Vídeň – Phnom Penh za 14015 Kč
    • ​​​​​​​Praha – Phnom Penh za 13796 Kč

Ubytování

Ubytování v celé Kambodže seženete nejvýhodněji přes vyhledávač Agody, pro srovnání ale doporučujeme využít také oblíbený booking.

Vízum

Vízum lze získat buď elektronicky nebo po příletu na letišti v Phnom Penh za cenu 30$. Pokud budete chtít vízum na letišti, budete potřebovat 2 pasové fotografie. Více informací naleznete  zde.


Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)