Kambodža včetně letních prázdnin – 11493 Kč
9.1.2015

Kambodža včetně levních prázdnin

O této nabídce

Pětihvězdičkový Qatar Airways aktuálně nabízí hned několik výhodných tarifů, když jedním z nejzajímavějších z nich jsou letenky z Benátek do kambodžského Phnom Penhu za 11493 Kč. Za tuto cenu jsou letenky přitom dostupné ve spoustě termínů od dubna do prosince 2015 včetně letních prázdnin. Vzhledem k tomu, že za duben a květen spadne v Kambodži až 80% všech ročních srážek, doporučujeme plánovat dovolenou až od června, kdy začíná suché období.

Podmínky tarifu:

  • Cestovní období: duben – prosinec 2015
  • Zavazadlo: příruční a odbavené 30 kg
  • Vízum: občané ČR potřebují do Kambodže vízum, které stojí 37 USD na dobu 30 dní a lze jej získat online na stránkách https://www.evisa.gov.kh/
  • Maximální doba pobytu: 30 dní

Příklady termínů:

Doprava do Benátek:

Z Prahy se nejsnadněji do Benátek dostanete s Wizzairem už za ceny okolo 1 tis. Kč za zpáteční letenku. Tento spoj je provozován úterý, sobota, přičemž cestou tam je možné ještě stihnout odpolední spoj tentýž den, cestou zpátky budete muset nejméně den přenocovat. Upozorňujeme, že s Wizzairem přiletíte na jiné letiště, než ze kterého dále poletíte do Kambodže, takže je třeba se mezi letišti přesunout. Pokud nebudete chtít cestou tam v Benátkách spát, budete mít čas na přestup necelé 4 hodiny, přičemž přesun Vám zabere v ideálním případě asi 90 minut.

Druhou možností, která může být o několik stovek dražší, je letět z Prahy přímo na letiště Marco Polo se společností Volotea, který zejména v pondělí létá do Benátek také ráno.

Ubytování v Kambodže

Ubytování v Kambodže není nijak drahé a nejlevněji ho zarezervujete na stránkách Agody. Důkazem o tom je cena ubytování v Phnom Penhu, kde bez problému seženete slušný dvojlůžkový pokoj už okolo 150 Kč na os. a noc.

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)