Kambodža včetně letních prázdnin – 11493 Kč
9.1.2015

Kambodža včetně levních prázdnin

O této nabídce

Pětihvězdičkový Qatar Airways aktuálně nabízí hned několik výhodných tarifů, když jedním z nejzajímavějších z nich jsou letenky z Benátek do kambodžského Phnom Penhu za 11493 Kč. Za tuto cenu jsou letenky přitom dostupné ve spoustě termínů od dubna do prosince 2015 včetně letních prázdnin. Vzhledem k tomu, že za duben a květen spadne v Kambodži až 80% všech ročních srážek, doporučujeme plánovat dovolenou až od června, kdy začíná suché období.

Podmínky tarifu:

  • Cestovní období: duben – prosinec 2015
  • Zavazadlo: příruční a odbavené 30 kg
  • Vízum: občané ČR potřebují do Kambodže vízum, které stojí 37 USD na dobu 30 dní a lze jej získat online na stránkách https://www.evisa.gov.kh/
  • Maximální doba pobytu: 30 dní

Příklady termínů:

Doprava do Benátek:

Z Prahy se nejsnadněji do Benátek dostanete s Wizzairem už za ceny okolo 1 tis. Kč za zpáteční letenku. Tento spoj je provozován úterý, sobota, přičemž cestou tam je možné ještě stihnout odpolední spoj tentýž den, cestou zpátky budete muset nejméně den přenocovat. Upozorňujeme, že s Wizzairem přiletíte na jiné letiště, než ze kterého dále poletíte do Kambodže, takže je třeba se mezi letišti přesunout. Pokud nebudete chtít cestou tam v Benátkách spát, budete mít čas na přestup necelé 4 hodiny, přičemž přesun Vám zabere v ideálním případě asi 90 minut.

Druhou možností, která může být o několik stovek dražší, je letět z Prahy přímo na letiště Marco Polo se společností Volotea, který zejména v pondělí létá do Benátek také ráno.

Ubytování v Kambodže

Ubytování v Kambodže není nijak drahé a nejlevněji ho zarezervujete na stránkách Agody. Důkazem o tom je cena ubytování v Phnom Penhu, kde bez problému seženete slušný dvojlůžkový pokoj už okolo 150 Kč na os. a noc.

 

 


guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Vladi

Ahojte, díky za super deal! 🙂

Co se týká víza do Kambodže, relativně nově (někdy od léta 2014) se cena zvýšila z 20 USD na 30 USD za jeden vstup do Kambodže. Čili při cestě z Kambodže do Thajska a zpět musí člověk koupit nové. Vízum se dá pořídit až při vstupu do země, čili stačí ho zakoupit až po příletu na kambodžské letiště. Vízum platí 30 dní.

Ať se daří!
Vladi

Jirka Spolek - zaletsi.cz

Ahoj Vladi,

díky moc za doplnění!

Jirka

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)