Kambodža, Thajsko, Singapore  – China Eastern / Wizzair – od 12429 Kč
27.11.2012

Kambodža, Thajsko, Singapore – China Eastern / Wizzair – od 12429 Kč

O této nabídce

Jak se nám blíží zima a s ní i hlavní sezóna dovolených v jihovýchodní Asii, přicházejí také aerolinky s výhodnými nabídkami. Pokud nyní využijete služeb China Eastern pro lety z Říma a návratem do Frankfurtu společně s přípojem z Prahy do Říma operovaným Wizzairem, dostanete se na konečnou cenu okolo 12.500 Kč, což se v tomto termínu rozhodně skvělá částka! Vzhledem k tomu, že v JV Asii je možné vše velmi levně koupit a mnoho lidí tam cestuje jenom s baťůžkem, cena je uváděna při cestování s Wizzairem pouze s příručním zavazadlem a při členství ve Wizzair discount clubu.

Upozornění: Může se stát, že Vám vyhledávač nebude fungovat (Pelikán má nějaký problém s multicity) – potom stačí jenom do okna, které se Vám zobrazí, doplnit odlet „Řím“ a dát znovu hledat.

Phnom Penh (Kambodža) – 12429 Kč

Nejlevněji vychází letenky do Kambodži, a to například v termínu 8.2. – 23.2., kdy se dostanete na konečnou částku 12429 Kč. Nejprve je třeba koupit si na toto datum přípoj Praha – Řím na stránkách Wizzairu a dále letenku Řím – Phnom Penh – Frankfurt. Z Frankfurtu je možné potom jet například autobusem se Student Agency.

Singapore – 12728 Kč

Další možností je letět do Singaporu, a to například v termínu 8.2. – 19.2., kdy je konečná cena jenom 12728 Kč. I zde je možné využít přípoje Wizzairu za 507 Kč pro členy Wizzair discount clubu.

Bangkok (Thajsko) – 12724 Kč

Pro ty, kteří nevyužili nedávné akce Aeroflotu na letenky z Prahy, tu máme další akci do této Thajské metropole, a to například v termínu 8.2. – 24.2.


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)