Kambodža, Thajsko, Singapore  – China Eastern / Wizzair – od 12429 Kč
27.11.2012

Kambodža, Thajsko, Singapore – China Eastern / Wizzair – od 12429 Kč

O této nabídce

Jak se nám blíží zima a s ní i hlavní sezóna dovolených v jihovýchodní Asii, přicházejí také aerolinky s výhodnými nabídkami. Pokud nyní využijete služeb China Eastern pro lety z Říma a návratem do Frankfurtu společně s přípojem z Prahy do Říma operovaným Wizzairem, dostanete se na konečnou cenu okolo 12.500 Kč, což se v tomto termínu rozhodně skvělá částka! Vzhledem k tomu, že v JV Asii je možné vše velmi levně koupit a mnoho lidí tam cestuje jenom s baťůžkem, cena je uváděna při cestování s Wizzairem pouze s příručním zavazadlem a při členství ve Wizzair discount clubu.

Upozornění: Může se stát, že Vám vyhledávač nebude fungovat (Pelikán má nějaký problém s multicity) – potom stačí jenom do okna, které se Vám zobrazí, doplnit odlet „Řím“ a dát znovu hledat.

Phnom Penh (Kambodža) – 12429 Kč

Nejlevněji vychází letenky do Kambodži, a to například v termínu 8.2. – 23.2., kdy se dostanete na konečnou částku 12429 Kč. Nejprve je třeba koupit si na toto datum přípoj Praha – Řím na stránkách Wizzairu a dále letenku Řím – Phnom Penh – Frankfurt. Z Frankfurtu je možné potom jet například autobusem se Student Agency.

Singapore – 12728 Kč

Další možností je letět do Singaporu, a to například v termínu 8.2. – 19.2., kdy je konečná cena jenom 12728 Kč. I zde je možné využít přípoje Wizzairu za 507 Kč pro členy Wizzair discount clubu.

Bangkok (Thajsko) – 12724 Kč

Pro ty, kteří nevyužili nedávné akce Aeroflotu na letenky z Prahy, tu máme další akci do této Thajské metropole, a to například v termínu 8.2. – 24.2.


guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
zaletsi

Je to teď všeobecný problém Pelikána od té doby, co upravil web. Může se tedy stát, že Vám vyhledávač nebude fungovat – potom stačí jenom na stránku, které se Vám zobrazí, doplnit odlet “Řím” a dát znovu hledat. Letiště návratu, destinace a data by tam měly zůstat vyplněny…

Lukáš

Nějak nefungujou ty odkazy na konkrétní lety…

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)