Kambodža (Siem Raep) za 14717 Kč
26.1.2015

Kambodža (Siem Raep)

O této nabídce

Kambodža je země zemí JV Asie, která je ve srovnání např. s Thajskem nebo Malajsií stále ještě turismem relativně nedotčená, což s sebou mimo jiné přináší i vysoké ceny letenek. Výjimkou z tohoto pravidla je nabídka China Southern Airlines, se kterými je možné letět z Varšavy do Siem Raep a s návratem do Prahy za skvělých 14717 Kč. Siem Raep je přitom město jen několik kilometrů vzdálené od celosvětové známého Ankhor Watu!

Podmínky tarifu

  • Dostupné termíny: 5.5. – 16.6.
  • Zavazadlo: příruční + 1 ks odbavené do 23 kg
  • Vízum: občané ČR potřebují do Kambodže vízum, které stojí 37 USD (30 USD konzulární poplatek a 7 USD servisní poplatek) na dobu 30 dní a lze jej získat online na stránkách https://www.evisa.gov.kh/)

Příklady rezervace

Ubytování

V Kambodži Vás ceny za ubytování rozhodně nepoloží. Dvojlůžkový pokoj se snídaní v samém centru města Vás vyjde na zhruba 150 Kč / os. a noc a díky 60% slevě koupíte už poměrně luxusní hotel se snídaní za krásných 200 Kč / os. a noc.


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)