Kambodža s Emirates od 12 629 Kč
15.6.2017

Kambodža s Emirates

O této nabídce

Omrzelo Vás již Thajsko, ale na jihovýchodní Asii nedáte dopustit? Tak vyzkoušejte sousední Kambodžu! Méně profláklá, ovšem minimálně stejně tak zajímavou zemi. Nejenže se zde můžete povalovat na nádherných plážích, ale určitě stojí za návštěvu i starobylé chrámy v čele se známým Angkor Watem. Anebo si připomeňte temnou kapitolu místních dějin pod vládou Rudých Khmérů.

Letenky jsou dostupné po celou druhou polovinu kalendářního roku, takže je na výběr více než dost termínů. Ať už poletíte z Prahy za 13 629 Kč nebo z Budapešti, odkud stojí letenky o tisícovku méně. V každém případě však poletíte na palubě luxusních Emirates, takže již samotná cesta bude příjemný zážitek.

Ubytování

Stejně jako jinde v rámci jihovýchodní Asie doporučujeme hledat střechu nad hlavou na stránkách Agody. Nalezené nabídky si můžete porovnat i s klasickým Bookingem, případně rovnou využít srovnavače Trivago.

Vízum

Občané České republiky mohou získat turistické vízum na dní pobytu jednak elektronicky na této adrese za 37 USD (30 USD je poplatek za vízum a 7 USD je manipulační poplatek). Potřebná razítka do pasu však také získáte po příletu na letišti. Zde za ně zaplatíte 30 USD a měli byste mít přpravené 2 fotografie pasového formátu.

Jak do Budapešti

Nejvýhodnější spojení do maďarské metropole z Prahy poskytují žluté autobusy společnosti Regiojet. Denně linku obsluhuje několik spojů a ceny z Prahy za jednosměrnou jízdenku začínají na 395 Kč, pokud byste přistupovali až v Brně tak ca stovku ušetříte. Alternativou mohou být i vlaky ČD, když jednosměrné spojení v případě brzkého nákupu jízdenky vyjde okolo pětistovky.


Náhled letenky z Budapešti do Phnom Penh za 12 629 Kč

Kambodža s Emirates od 12 629 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)