Kambodža – Phnom Penh z Mnichova za 10 995 Kč
19.7.2019

Kambodža - Phnom Penh z Mnichova

10 995

O této nabídce

Další z destinací dostupných za lákavou cenu díky tarifu letecké společnosti Air China je Kambodža. Zpáteční letenky do tamějšího hlavního města, Phnom Penhu, nyní pořídíte při odletu z Mnichova za 10 995 Kč. Dostupných termínů je přitom mrak od října do poloviny prosince letošního roku (návraty lze naplánovat i na období  mezi Vánoci a Novým rokem) a následně od konce ledna do května roku nadcházejícího. Základní tarif obsahuje i zapsané zavazadlo a cestou vás čeká vždy jeden dlouhý přestup v Pekingu, který však můžete využít k jeho návštěvě díky bezplatnému tranzitnímu vízu udělovanému na letišti.

Kambodža má minulost spojenou s Rudými Khmery a nemilosrdným krveprolitím. Klenoty, které tohle království divů ukrývá, vám ale dovolí zapomenout na zlé časy. Místní lidé jsou nesmírně vřelí, vždy s úsměvem na tváři. Královský palác ve městě Phnom Penh vás dostane na kolena. Poctěte svou návštěvou kambodžský venkov, obyvatelé vesničky Chi Phat vás velkoryse ubytují ve svých skromných domovech, ukáží místní základní školu a naučí orat s vodními bůvoly. Zajděte na procházku do džungle, pozorujte tam obří brouky a motýly s duhovými křídly, s trochou štěstí (anebo smůly) potkáte i majestátní slony nebo divokého tygra. V hlubinách džungle se skrývají i ruiny chrámů z dávných dob, nejproslulejší je chrámový komplex Angkor, další fascinující dědictví pradávných předků tam teprve čeká na objevení.

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

Ubytování

Vzhledem k pozdě večernímu příletu bude nezbytné minimálně jednu noc strávit přímo v Phnom Penhu. My bychom si vybrali tento čtyřhvězdový Hotel Essence s venkovním bazénem za 527 Kč/os./noc včetně snídaně, tento dobře hodnocený Lavanya Boutique Hotel ležící přímo v centru města za 482 Kč/os./noc anebo levnější variantu v podobě tohoto Boutique Hotelu se dvěma hvězdami za 180 Kč/os./noc taktéž se snídaní v ceně. Nabídka bydla je obecně v Kambodži cenově velmi příjemná. Při hledání střechy nad hlavou se vyplatí zabrousit na stránky Bookingu, Agody a Hotels.

Víza

Před cestou do Kambodže si můžete zařídit vízum online na této stránce za poplatek 37 USD, případě o něj lze taktéž zažádat po příletu na letišti v Phnom Penhu (budete potřebovat 2 fotografie pasového formátu a zaplatíte 30 USD).

Náhled letenky z Mnichova do Phnom Penhu za 10 995 Kč

Kambodža - Phnom Penh z Mnichova za 10 995 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)