Kalifornie z Osla – 5610 Kč
3.1.2018

Kalifornie z Osla

5610

O této nabídce

4. 1. 10:01: Tarif opraven.

Nový rok nám začíná pěkně zostra díky perfektnímu tarifu z dílny Star Alliance (hlavně United) ze Skandinávie do slunné Kalifornie. Letenky z dobře dostupného Osla nebo Kodaně nyní můžete pořídit už za 5610 Kč, tedy méně než polovinu běžné ceny. Národní parky USA jsou beze sporu jedno z nejkrásnějších míst na světě, tak proč se tam za takto mimořádnou cenu nepodívat?

Je pravděpodobné, že tato akce nebude trvat dlouho, a proto doporučujeme letenky koupit ihned a zaplatit je kartou. Jedině tak můžete minimalizovat šanci, že Vám nezaplacené rezervace budou později zrušeny.

Vyplatí se kupovat letenky z Osla do Los Angeles? 

Určitě. Je to včetně 23kg zavazadla a do Osla se dostanete z Prahy s Norwegianem okolo 2 – 3 000 Kč. Po přičtení přípojů jste na ceně okolo 8 – 9 000 Kč z Prahy či okolí.

  • Rezervujte: přes náš vyhledávač letenek
  • Zavazadla: v ceně odbavené zavazadlo 23 kg
  • Dostupnost: tarif by měl být dostupný na lety do 19.6.2018
Náhled letenky za 5610 Kč z Osla do Los Angeles
.

Kalifornie z Osla - 5610 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
8 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)