Kalifornie na jaro – 6689 Kč
23.1.2019

Kalifornie na jaro

6689

O této nabídce

Tak to je hodně pěkná akce! Na západní pobřeží USA do slunné Kalifornie můžete vyrazit z Vídně s Finnairem za luxusních 6689 Kč za zpátečku! A kdy? Třeba s odletem 9. května s návratem 23. května Rezervuj tento termín >> K dispozici je pár termínů v dubnu a v květnu, letenky mizí jak pára nad hrncem, takže kdo dřív koupí, ten letí téměř za půlku do Los Angeles.

Ubytování v USA

V LA mrkněte na tenhle jednoduchý Motel, který vychází na 832 Kč/os/noc. Alternativně mrkněte také na AirBnB, nečekejte ovšem pokec s majitelem, ale spíše automatické předání klíčů a hotelový styl. Ubytování určitě mějte zajištěné předem, na poslední chvíli zbydou jen nekvalitní nebo předražená ubytování.

Autopůjčovna

Bez auta se v USA prakticky neobejdete, mrkněte do našeho srovnávače a poznejte Kalifornii autem.

Náhled letenky za 6689 Kč z Vídně do Los Angeles

Kalifornie na jaro - 6689 Kč

 


Bude se hodit

Víza

guest
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Tomas

To je zase super úlovek! Ještě když květen je podle mě nejlepší doba, pro trip do Kalifornie, nebo si rovnou udělat roadtrip po jihozápadě USA https://etabroad.com/cs/roadtrip-po-zapadnim-pobrezi-usa/

Aleš

Pěkně! Kéž by taková cena byla třeba na Bali v září😁

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)