Kalifornie – Los Angeles z Prahy za 10 753 Kč
28.8.2019

Kalifornie - Los Angeles z Prahy

10 753

O této nabídce

Zaleťte si za oceán na západní pobřeží – do proslulého Los Angeles. Letenky z Prahy do Los Angeles vás vyjdou od 10 753 Kč. Termíny jsou převážně na zimní měsíce, ale pár termínů se dá najít i na podzim tohoto roku.

Splňte si své sny a dotkněte se hvězd! Už nikdy jim nebudete blíž než v Los Angeles! Je libo svézt se po slavné Mulholland Drive, odkud L.A. uvidíte jako na dlani? Z Griffithovy observatoře pozorovat v západu slunce lesknoucí se nápis Hollywood? Zanechat prachovou stopu na chodníku slávy hned vedle Sinatry nebo Tarantina? Vyfotit se Brucem Lee v čínské čtvrti? Utratit „nechutnou sumu peněz“ na Rodeo Drive? Vydat se Santa Monicou po pobřeží k Muscle Beach, kde se ráno protahuje Arnold Schwarzenegger? Nikdy nevyhasnou vaše vzpomínky na město andělů, ani v okamžiku, že tu nepotkáte jedinou z pozemských hvězd!

A pokud přeci jen zatoužíte se vydat za hranice tohoto města a poznat krásy Kalifornie podle svého, doporučujeme si půjčit auťák a vydat se například do Las Vegas, do San Franscisca, a nebo když počasí dovolí, do nedalekých národních parků.

Super termín vychází 28. 1. – 4. 2. Tento termín si rezervujte v našem vyhledávači >>

  • Rezervujte: přímo přes náš kalendář 
  • Zavazadla: klasické příruční zavazadlo
  • Dostupnost: říjen 2019 – březen 2020
  • Termíny:

Ubytování

Nejlepší poměr cena/výkon pro jednoduché přespání nabídne v příkladovém termínu tento 24 Hours Motel za 705 Kč/os./noc. Pohodovou možností bude i tento dvouhvězdový hotel Titta Inn za 7996 Kč/os./noc. Širokou nabídku dalších ubytovacích možností seženete na Bookingu, Hotels a také AirBnB.

 

Autopůjčovna

Určitě nebudete trávit celou dovolenou přímo v Los Angeles, byť má rozhodně co nabídnout, ale vyrazíte taktéž do nedalekých národních parků jakými jsou Joshua Tree či Sequioa. V tom případě se vaším nezastupitelným parťákem stane i auťák. Jeho půjčení v Kalifornii rozhodně doporučujeme a samotnou káru si můžete vybrat přímo z pohodlí domova v naší online autopůjčovně.

Víza

Za účelem návštěvy Spojených států amerických na kratší časový úsek nepotřebujete víza. Stačí když si opatříte elektronickou registraci ESTA. Tu získáte online po vyplnění formuláře na těchto stránkách. Následně zaplatíte administrativní poplatek ve výši 14 USD a registraci máte na světě.

 

Náhled letenky z Prahy do Los Angeles za 10 753 Kč

Kalifornie - Los Angeles z Prahy za 10 753 Kč


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)