Kajmanské ostrovy z Prahy za 13 233 Kč
6.11.2017

Kajmanské ostrovy z Prahy

13233

O této nabídce

Vyzkoušejte další karibskou destinaci v podobě Kajmanských ostrovů ležících jižně od kubánských břehů. Letenky z Prahy Vám nyní během středoevropské zimy vyjdou na sympatických 13 233 Kč – termíny po téměř celou první polovinu roku 2018, pak o chlup dráž.

Cestou tam i zpět Vás sveze americký dopravce Delta Airlines a na cestě budete vždy dvakrát přestupovat (všechny stopovery jsou rychlé až 1 dlouhý v Atlantě). To však nemusí být na škodu, jelikož se během odpoledne skočíte do muzea Coca-Coly (World of Coca Cola) anebo můžete zamířit do místního vyhlášeného akvária, vyspíte se na hotelu a ráno budete pokračovat do cílové destinace. Tak se vydejte do tohoto karibského ráje třeba v termínu od 10. do 18. 1. za 13 233 Kč >> REZERVUJ ZDE

Kromě tradičních plážových aktivit, potápění se a šnorchlování stojí za zmínku především hlavní atrakce a to jsou manty, což jsou paryby a zároveň největší zástupci z řad rejnoků a Vy si je ve „Stingray City“ můžete přímo v oceánu hladit nebo s nimi plavat. Pokud jste především vyznavači plážového lenošení neměla by Vám uniknout nejznámější místní pláž  – Seven Mile Beach. Naopak když budete hledat nějakou fyzickou aktivitu, tak si zkuste zjistit více podrobností o Mastic Trailu – což je treková trasa napříč ostrovem Grand Cayman, který však není nikterak kopcovitý.

Ubytování

Pamatujte však, že zejména přes zimní měsíce vychází jednotlivé hotely na Kajmanských ostrovech dost draho. Levněji pobyt vyjde během některého z jarních termínů. Nabídku bydel hledejte na osvědčeném Bookingu anebo dejte šanci i platformě AirBnB. My bychom si vybrali tento solidní apartmán za 1 215 Kč/os./noc. Parádně pak vypadá tento luxusní čtyřhvězdový resort přímo na pláži za 2 376 Kč/os./noc.

Víza

Oficiálně patří Kajmanské ostrovy do područí Velké Británie, tudíž by Vám k cestě měl stačit pouze platný občanský průkaz. Jelikož se však cestou zastavíte na území Spojených států amerických, tak určitě budete potřebovat platný cestovní pas a taktéž elektronickou registraci ESTA. Vyklikáte si ji za pár minut online a vyjde Vás na 14 USD. O tom jak ji rychle a jednoduše získat se dočtete v našem článku.

Náhled letenky z Prahy na Kajmanské ostrovy za 13 233 Kč

Kajmanské ostrovy z Prahy za 13 233 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)