Kajmanské ostrovy z Prahy za 12 995 Kč
28.7.2017

Kajmanské ostrovy z Prahy

O této nabídce

Tak to jsme tu ještě neměli! Skvělá nabídka jak objevit další kout Karibiku. Vydejte se z Prahy na Kajmanské ostrovy ležící jižně od kubánského pobřeží. Letenky do tohoto turistického ráje relaxu a pohody nyní seženete za 12 995 Kč prakticky v průběhu celé druhé poloviny kalendářního roku 2017. Neříkáme, že to bude zcela jiná dovolená než na klasické a zaběhnuté Kubě či Dominikáně – ale poznat další kus Karibiku je velmi lákavé!

Kromě tradičních plážových aktivit, potápění se a šnorchlování stojí za zmínku především hlavní atrakce a to jsou manty, což jsou paryby a zároveň největší zástupci z řad rejnoků a Vy si je ve „Stingray City“ můžete přímo v oceánu hladit nebo s nimi plavat. Pokud jste především vyznavači plážového lenošení neměla by Vám uniknout nejznámější místní pláž  – Seven Mile Beach. Naopak když budete hledat nějakou fyzickou aktivitu, tak si zkuste zjistit více podrobností o Mastic Trailu – což je treková trasa napříč ostrovem Grand Cayman, který však není nikterak kopcovitý.

Ubytování

Kajmanské ostrovy jsou rozlouh opravdu nevelké a tak ani výběr ubytování není zcela široký. Téměř všechny zajímavé nabídky nalezente hezky uceleně na Bookingu nebo zkuste srovnavač Trivago. Solidní konkurenci klasickým resortům tvoří i možnosti inzerované na severu AirBnB – ten ybste při hledání střechy nad hlavou taktéž neměli opomenout.

My bychom se ubytovali v tomto tříhvězdovém resortu kousek od pláže za 1 307 Kč/os./noc. Anebo zkuste využít aktuální velmi zajímavou nabídku a rezervovat si toto luxusní studio v resortu přímo na pláži, které je současně zlevněno o 40 % na 1 803 Kč/os./noc.

Víza

Jelikož Kajmanské ostrovy oficiálně patří Velké Británie, tak by Vám k jejich návštěvě teoreticky měl stačit občanský průkaz. Nicméně reálně budete potřebovat cestovní pas a navíc elektronickou registraci ESTA, protože Vás cestou čekají přestupy na území Spojených států amerických. ESTU si snadno vyřídíte během pár minut na těchto stránkách a zaplatíte za ni 14 USD.

Náhled letenky z Prahy na Kajmanské ostrovy za 12 995 Kč

Kajmanské ostrovy z Prahy za 12 995 Kč

guest
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Ondrej

Diky za dobry tip. Poskladal jsem i pekny stop-over v NY i s malou zmenou destinace v Karibiku. Misto Kajmanskych ostrovu trochu klidnejsi St. Marteen (Holandske Antily). Zpatecni Portoriko – NY – Praha. Suma sumarum 14.600,-

Antonin

Ahoj Ondro,

koukám tady na Tvoje combo a musím uznat, že je to pěkná práce! 🙂
Tak si dovču pořádně užij….

Tonda

Ivana

Je možné mít v NY stop-over? za stejnou cenu?
V NY strávit cca 5dní?

Antonin

Dobrý den Ivano,

v rámci tohoto tarifu není stopover bohužel dovolen. Pokud byste ráda strávila v NY více dní musí se letenka poskládat z jiných tarifů – kupříkladu takto v říjnu za 15 085 Kč -> http://zalet.si/y4i9x6 Což je stále pěkná cena! 🙂

Pokud máte zájem o konkrétní termín, stačí dát echo a my to vymyslíme!

Zdraví
Tonda

jiří

Dobrý den a zkusíte to vymyslet i, že stopver bude v NY na cestě zpět ? přece jen ty nákupy tahat do karibiku :o)
datumově je jedno jestli září nebo říjen

díky J.

Antonin

Zdravím Jirko,

jasnačka – nové boty se stejně na písku budou rozšlapávat blbě. Takže stopover cestou zpět bych viděl takto v termínu 21. 9. – 4. 10. -> http://zalet.si/FCLI14

Tonda

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)