Kajmanské ostrovy z Prahy za 12 995 Kč
28.7.2017

Kajmanské ostrovy z Prahy

O této nabídce

Tak to jsme tu ještě neměli! Skvělá nabídka jak objevit další kout Karibiku. Vydejte se z Prahy na Kajmanské ostrovy ležící jižně od kubánského pobřeží. Letenky do tohoto turistického ráje relaxu a pohody nyní seženete za 12 995 Kč prakticky v průběhu celé druhé poloviny kalendářního roku 2017. Neříkáme, že to bude zcela jiná dovolená než na klasické a zaběhnuté Kubě či Dominikáně – ale poznat další kus Karibiku je velmi lákavé!

Kromě tradičních plážových aktivit, potápění se a šnorchlování stojí za zmínku především hlavní atrakce a to jsou manty, což jsou paryby a zároveň největší zástupci z řad rejnoků a Vy si je ve „Stingray City“ můžete přímo v oceánu hladit nebo s nimi plavat. Pokud jste především vyznavači plážového lenošení neměla by Vám uniknout nejznámější místní pláž  – Seven Mile Beach. Naopak když budete hledat nějakou fyzickou aktivitu, tak si zkuste zjistit více podrobností o Mastic Trailu – což je treková trasa napříč ostrovem Grand Cayman, který však není nikterak kopcovitý.

Ubytování

Kajmanské ostrovy jsou rozlouh opravdu nevelké a tak ani výběr ubytování není zcela široký. Téměř všechny zajímavé nabídky nalezente hezky uceleně na Bookingu nebo zkuste srovnavač Trivago. Solidní konkurenci klasickým resortům tvoří i možnosti inzerované na severu AirBnB – ten ybste při hledání střechy nad hlavou taktéž neměli opomenout.

My bychom se ubytovali v tomto tříhvězdovém resortu kousek od pláže za 1 307 Kč/os./noc. Anebo zkuste využít aktuální velmi zajímavou nabídku a rezervovat si toto luxusní studio v resortu přímo na pláži, které je současně zlevněno o 40 % na 1 803 Kč/os./noc.

Víza

Jelikož Kajmanské ostrovy oficiálně patří Velké Británie, tak by Vám k jejich návštěvě teoreticky měl stačit občanský průkaz. Nicméně reálně budete potřebovat cestovní pas a navíc elektronickou registraci ESTA, protože Vás cestou čekají přestupy na území Spojených států amerických. ESTU si snadno vyřídíte během pár minut na těchto stránkách a zaplatíte za ni 14 USD.

Náhled letenky z Prahy na Kajmanské ostrovy za 12 995 Kč

Kajmanské ostrovy z Prahy za 12 995 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)