Kajmanské ostrovy z Prahy za 12 741 Kč
20.2.2018

Kajmanské ostrovy z Prahy

12741

O této nabídce

Ohřát si duši i tělo můžete během jarních měsíců v Karibiku. Nedaleko kubánských a jamajských břehů se nacházejí Kajmanské ostrovy. A právě tam si zaletíte z Prahy za pěkných 12 741 Kč s americkou Delta Airlines. Cestou Vás čeká většinou jeden delší stopover v New Yorku nebo Atlantě, který však hravě využijete k rychlé prohlídce měst a jejich zajímavostí anebo zamíříte na nákupy.

Kromě tradičních plážových aktivit, potápění se a šnorchlování stojí za zmínku především hlavní atrakce a to jsou manty, což jsou paryby a zároveň největší zástupci z řad rejnoků a Vy si je ve „Stingray City“ můžete přímo v oceánu hladit nebo s nimi plavat. Pokud jste především vyznavači plážového lenošení neměla by Vám uniknout nejznámější místní pláž  – Seven Mile Beach. Naopak když budete hledat nějakou fyzickou aktivitu, tak si zkuste zjistit více podrobností o Mastic Trailu – což je treková trasa napříč ostrovem Grand Cayman, který však není nikterak kopcovitý.

Ubytování

Náklady na ubytování jsou na Kajmanských ostrovech vyšší než jinde v Karibiku. Nabídku hledejte na osvědčeném Bookingu nebo zkuste srovnavač služeb Trivago. Zajímavé nabídky se mohou objevit na i platformě AirBnB. My bychom si pro svůj pobyt vybrali tento skromný apartrmán za 1 035 Kč/os./noc. Luxusnější zázemí naleznete v tomto čtyřhvězdovém resortu za 1 780 Kč/os./noc.

Víza

Oficiálně patří Kajmanské ostrovy do područí Velké Británie, tudíž by Vám k cestě měl stačit pouze platný občanský průkaz. Jelikož se však cestou zastavíte na území Spojených států amerických, tak určitě budete potřebovat platný cestovní pas a taktéž elektronickou registraci ESTA. Vyklikáte si ji za pár minut online a vyjde Vás na 14 USD. O tom jak ji rychle a jednoduše získat se dočtete v našem článku.

Náhled letenky z Praha na Kajmanské ostrovy za 12 741 Kč

Kajmanské ostrovy z Prahy za 12 741 Kč

guest
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Oldřich Klouček

K „Stingray City“…nejsou tam manty, ale rejnoci (což říká již název)…Ale jinak i to je zážitek…

Antonin

Bohužel zatím nemáme vlastní zkušenost s „Kajmany“. Ať tam tedy manty jsou či nikoliv, tak se stále přeci jedná o rybu z řádu rejnoků… 🙂

Patrik

ak by niekto mal zaujem o Cayman island rad pomozem.

moje video: https://www.youtube.com/watch?v=FgaNEbw4gxQ

Vláďa

Je opravdu zapotřebí ESTA, když vlastně v USA budu jen přestupovat? Protože jednou jsem jí měl a byl jsem tam dýl jak 3 měsíce, tak jí asi nedostanu znovu. Díky za info

Antonin

Zdravím Vláďo,

ESTA je opravdu potřeba, byť v USA jen přestupujete. Rozhodně si ji zkuste zařídit znovu. Osobně si myslím, že by to mohlo projít….

Tonda

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)