JV Asie z Vídně od 9 935 Kč
17.8.2018

JV Asie z Vídně

9935

O této nabídce

Opakování je matka moudrosti a v případě stále aktuálních tarifů společnosti Air China z Vídně do východní a jihovýchodní Asie to platí dvojnásob. Kdo letenky nyní koupí, rozhodně neprohloupí. Za stále zvýhodněnou cenu se můžete podívat do Japonska, Thajska či Vietnamu. V základní ceně tarifu máte vždy odbavené zavazadlo a vybírat si můžete ze široké palety termínů od října letošního roku do kalendářního začátku jara roku nadcházejícího – tak kdo by váhal?

Nadšení cestovatelé jistě ocení možnost nakombinovat si téměř libovolnou variantu open-jaw letenek. Celý Vietnam projedete díky kombinaci příletu do Saigon  a odletu z Hanoje – v termínu 3. – 23. listopadu vás tyto letenky vyjdou na parádních 10 952 Kč >> REZERVUJ ZDE

Ubytování

Ať již zamíříte v jihovýchodní Asii kamkoliv, tak vždy hledejte střechu nad hlavou na osvědčeném Bookingu anebo využijte i jeho lokální variantu ve formě Agody. Preferujete-li ubytování vyšší kvality pak bookujte na stránkách Hotels.com

Víza

Z výše uvedených zemí se připravte na byrokratickou povinnost ve formě víz pouze v případě návštěvy Vietnamu. Potřebnou dokumentaci si však zařídíte pohodlně předem za 25 USD na těchto stránkách.  Dejte si pouze pozor na tranzit v Pekingu, kde byste za normálních okolností měli jednoduše zdarma obdržet tranzitní vízum, nicméně poslední informace hovoří o tom, že v případě stopoverů kratších 24 hodin jsou čínští úředníci striktní a mimo letiště vás bohužel nepustí…Pokud neplánujete opustit tranzitní prostor, tak vízum samozřejmě nepotřebujete.

Náhled letenky z Vídně do Taipeje za 9 935 Kč

JV Asie z Vídně od 9 935 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)