Bangkok, Indonésie, Singapore a další na jaře od 10790 Kč
15.12.2015

Bangkok, Indonésie, Singapore a další na jaře

O této nabídce

Dnešní akce Air China do Vietnamu nám pomalu nabírá výrazně větší rozměry, takže se po celé jaro dostanete pod 11 tis. Kč nejen do Vietnamu, ale také do Thajska, Indonésie, Singaporu, Malajsie atd. Volných termínů je přitom celá řada, takže si určitě vybere každý. Odlet je ve všech případech z Budapešti (BUD) a návrat do Vídně (VIE).

V některých případech je cestou i celodenní přestup v Pekingu, kam se díky aktuálním vízovým pravidlům můžete zajet podívat bez potřeby víza (viz níže).

[highlightbg]

  • Cestovní období: duben – červen, výjimečně se nám podařilo sehnat letenky za stejnou cenu i v únoru
  • Zavazadlo: v ceně je odbavené zavazadlo 23 kg
  • Kam se dá letět?

[/highlightbg]

Návštěva Pekingu

Vízum do Pekingu není třeba, neboť zde platí od roku 2013 bezvízový styk v případě, že délka pobytu netrvá déle než 72 hodin a následně cestující pokračuje do 3. země (nikoliv do země, odkud přiletěl). Díky této výjimce tak budete moci v případě delšího přestupu strávit třeba i celý den v Pekingu.

Ubytování

Ubytování v celé JV Asii nejvýhodněji rezervujete přes stránky Agody. Dále můžete vyzkoušet ještě srovnávač Trivago, kde jsou sem tam nabídky ještě o něco lepší.

Jak se dostat do Budapešti a z Vídně

Do Budapešti, případně zpět z Vídně se dostanete za srovnatelnou částku buď vlakem s ČD (je třeba koupit včasnou jízdenku alespoň 3 dny dopředu) nebo autobusem se společnostmi Eurolines, Student Agency nebo do pouze do Budapešti pouze Orange Ways. Cena jednosměrné jízdenky se pohybuje od 400 do 500 Kč.

 


Subscribe
Upozornit na
guest
13 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)