Bangkok, Indonésie, Singapore a další na jaře od 10790 Kč
15.12.2015

Bangkok, Indonésie, Singapore a další na jaře

O této nabídce

Dnešní akce Air China do Vietnamu nám pomalu nabírá výrazně větší rozměry, takže se po celé jaro dostanete pod 11 tis. Kč nejen do Vietnamu, ale také do Thajska, Indonésie, Singaporu, Malajsie atd. Volných termínů je přitom celá řada, takže si určitě vybere každý. Odlet je ve všech případech z Budapešti (BUD) a návrat do Vídně (VIE).

V některých případech je cestou i celodenní přestup v Pekingu, kam se díky aktuálním vízovým pravidlům můžete zajet podívat bez potřeby víza (viz níže).

[highlightbg]

  • Cestovní období: duben – červen, výjimečně se nám podařilo sehnat letenky za stejnou cenu i v únoru
  • Zavazadlo: v ceně je odbavené zavazadlo 23 kg
  • Kam se dá letět?

[/highlightbg]

Návštěva Pekingu

Vízum do Pekingu není třeba, neboť zde platí od roku 2013 bezvízový styk v případě, že délka pobytu netrvá déle než 72 hodin a následně cestující pokračuje do 3. země (nikoliv do země, odkud přiletěl). Díky této výjimce tak budete moci v případě delšího přestupu strávit třeba i celý den v Pekingu.

Ubytování

Ubytování v celé JV Asii nejvýhodněji rezervujete přes stránky Agody. Dále můžete vyzkoušet ještě srovnávač Trivago, kde jsou sem tam nabídky ještě o něco lepší.

Jak se dostat do Budapešti a z Vídně

Do Budapešti, případně zpět z Vídně se dostanete za srovnatelnou částku buď vlakem s ČD (je třeba koupit včasnou jízdenku alespoň 3 dny dopředu) nebo autobusem se společnostmi Eurolines, Student Agency nebo do pouze do Budapešti pouze Orange Ways. Cena jednosměrné jízdenky se pohybuje od 400 do 500 Kč.

 


guest
13 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Jiri Fiala

Tak nakoupeno do HCMC, 2 tydenni trip do VN bude urcite super zazitek. Diky moc za upozorneni na akci! 🙂

GeorGo

Super! Jojo, Vietnam je perfektní. 😉

Tomáš

Ahoj,
máme letenky do Ho Či Minova města s přestupem v Pekingu (tam asi 11h a zpět 14h). Nevíte jak je to se stopoverem v Pekingu, jak pořešit to 72h vízum, jestli se něco platí a tak, případně co tam navštívit (klidně nějaký odkaz, kde to někdo už řešil)? Letíme s Air China

Lenka

Dobrý den,
rádi bychom letěli v létě na Bali (termín zhruba půlka července až půlka srpna). Dá se i v tomto termínu sehnat lety do Kuala Lumpur v této ceně?
Děkujeme!

Michal

Dobry den,
sel by termín koncem února až začátek března. (Thajsko, Vietnam, Filipiny apod.)

Petr

Dobry den, dají se letenky sehnat i v půlce března s návratem na konci dubna?

Vítězslav Charvát

Dobrý den,

v příspěvku píšete o letenkách za stejnou cenu i v únoru. Mohli byste mi prosím poslat odkaz/informace i k únorovým termínům?

Děkuji Vám mnohokrát!

Josef

Musíš zkoušet různé kombinace termínů.
Administrátoři as ienamjí kapacitu každému vyhledat termín na přání.

Vítězslav Charvát

No, to sice nemají, ale píšou o únorových termínech v článku, tak jsem předpokládal, že je i nabídnou 🙂 Viz: „…výjimečně se nám podařilo sehnat letenky za stejnou cenu i v únoru“.

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)