JV Asie – China Southern Airlines – od 13 560 Kč
1.7.2013

JV Asie – China Southern Airlines – od 13 560 Kč

O této nabídce

China Southern Airlines mají nyní k dispozici výhodný tarif na hlavní cestovní období do JV Asie, konkrétně od začátku listopadu 2013 do konce února 2014. Zpáteční letenky z Prahy do JV Asie s návratem do Londýna začínají na 13 560 Kč  a za tuto cenu se podíváte na Filipíny nebo do Indonésie . Příkladem je let 7.-14. listopadu. Rezervace provedete v tomto vyhledávači.

Některé další alternativní lety:

Praha – Malajsie – Londýn – 13 958 Kč – např. 14.-27. února

Praha – Singapur – Londýn – 14 083 Kč  např. 4.-14. února

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Singapur{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)