JV Asie – Air Asia – od 21 Kč
6.7.2013

JV Asie – Air Asia – od 21 Kč

O této nabídce

Vyhlášený nízkonákladový dopravce Air Asia v rámci výprodeje umožňuje cestovatelům létat po JV Asii za senzační ceny. Příkladem je let po Indonesii (z Makassaru do Surabaya a také naopak) za 1 USD! (21 Kč) Rezervace provedete přímo na stránkách dopravce.

Rezervace:

od 8. července do 14. července

Cestovní období:

10. února 2014 až 5. srpna 2014

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Makassar{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)