JV Asie a Afrika 1+1 zdarma – už za 6290 Kč
3.6.2016

JV Asie a Afrika 1+1 zdarma

O této nabídce

Již ráno jsme vás upozorňovali na nabídku Oman Air na letenky do JV Asie už za 6627 Kč (více zde). V případě, že si rezervujete letenku pro 2 osoby, dostanete se na cenu kolem 6 tis. Kč u daleko více destinací a téměř kdykoliv během června. Za cenu od 6290 Kč si tak můžete zaletět do Singaporu, Kuala Lumpuru, Bangkoku, na Srí Lanku, do Tanzánie, na Zanzibar, na Filipíny a do Nepálu. Sleva při rezervaci 2 letenek v mnoha případech dosahuje takové výše, že druhou letenku dostáváte prakticky zdarma.

[highlightbg]

[/highlightbg]

Ubytování

Ubytování v JV Asii seženete nejlevněji na Agodě, v Africe potom můžete vyzkoušet osvědčený booking.

Jak do Milána

Z ČR do Milána můžete nejlevněji letět s Wizzairem nebo s easyjetem. Wizzair létá na letiště Bergamo, takže vás bude čekat přejezd mezi oběma letišti, zatímco o něco dražší easyjet vás dopraví přímo na letiště Malpensa. Zpáteční letenky z Prahy do Milána Bergamo začínají už na 650 Kč za zpáteční letenku.


Subscribe
Upozornit na
guest
9 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)