Jordánsko + Izrael z Prahy za 1 546 Kč
5.9.2018

Jordánsko + Izrael z Prahy

1546

O této nabídce

Využijte vstřícných cen na nově otvíraných linkách z Prahy do izraelského Eilatu a jordánského Ammánu v podání irského nízkonákladového dopravce Ryanairu. Doporučujeme vám návštěvu obou destinací skloubit, procestovat nádherné Jordánsko a nakombinovat si vlastní open-jaw letenky. Jejich ideální variantu pořídíte při kombinaci tras Praha – Ammán a Eilat – Praha, přičemž cena obou dvou letenek nepřesáhne ani dva tisíce Kč. Tu nejlevnější prosincovou skládačku pořídíte za parádních 1 546 Kč a dostupné jsou i další…

V hlavním městě Ammánu můžete obdivovat zachovalé památky z dob antického Říma anebo ukojit své chuťové buňky tradičnímu pokrmy v ulicích pulsujícího města. Poté se určitě musíte přesunout k největšímu lákadlu celé země – do Skalního města v Petře, které bývá právem označováno za jeden ze sedmi nových divů světa. Ideálním dopravním prostředkem k dosažení Petry budou autobusy společnosti JETT. Plni dojmů z úžasné Petry pokračujte k berberům do Wádí Rum a vychutnejte si noc v tradičních stanech uprostřed pouště. Následně se vydejte na samý jih země do Aqaby, jejíž břehy ve stejnojmenném zálivu omývá Rudé moře. Vy se v něm však vykoupejte až za hranicí v izraelském Eilatu, kde určitě půjčte potápěčskou výbavu a hurá objevovat zdejší pestrý podmořský svět.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: nejlevněji listopad 2018 – leden 2019
 • Termíny:
  • Praha – Ammán a Eilat – Praha
   • 20. – 30. 11. za 2 192 Kč
   • 4. – 14. 12. za 1 546 Kč
   • 15. – 21. 12. za 1 546 Kč
   • 5. – 14. 1. za 1 928 Kč
   • 19. – 25. 1. za 2 321 Kč
    ​​​​​​​
 • Tip: Nebude-li vám stačit malý příručák, tak si dokupte odbavené zavazadlo s limitem 10 kg za 8 €/směr anebo si připlaťte 6 €/směr za Priority boarding (v tomto případě zůstávají limity stejné jako před změnami – tj. 1 ks 55 x 40 x 20 cm + 1 ks malého bagu či kabelky).

Ubytování

Pro první nocování na Blízkém východě si určitě vyberete nějakou možnost v hlavním jordánském městě Ammánu. My bychom doporučili klidně tento pohodový hotel v centru města za 515 Kč/os./noc včetně snídaně. V Eilatu se pak mrkněte na tento pěkný hotel s bazénem za 682 Kč/os./noc. Další ubytko volte podle vlastního itineráře cesty a hledejte ho na osvědčených serverech jakými jsou Hotels.com a Booking. 

Víza

Vízum do Jordánska pak doporučujeme řešit v rámci tzv. Jordanpassu, který Vám kromě bezproblémového vstupu do země přinese i možnost vstupů do nejpopulárnější památky v podobě skalního města Petra zapsaného na seznamu UNESCO a dalších více než 40 zajímavých míst. Jedinou podmínkou jeho validity je zůstat v zemi alespoň 3 noci, což však vzhledem k itineráři letů nebude problém. Případně lze vízum získat na počkání po příletu na letiště Královny Aliy v Ammánu za poplatek 40 JOD.

Náhled letenky z Prahy do Ammánu za 759 Kč

Jordánsko + Izrael z Prahy za 1 546 Kč

Náhled letenky z Eilatu do Prahy za 787 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)