Jordánsko – Ammán z Prahy za 1 771 Kč
24.4.2019

Jordánsko - Ammán z Prahy

1 771

O této nabídce

Mezi destinace, které v poslední době zaznamenaly velký turistický boom, rozhodně patří i Jordánsko. Velkou měrou se pod tento fakt podepsala aerolinka Ryanair nabízející od minulého roku přímé lety do Ammánu i z Prahy. A že jste v této nádherné blízkovýchodní zemi ještě nebyli?  Tak je nejvyšší čas to napravit. V rezervačním systému aerolinky visí zpáteční letenky za 1 771 Kč v případě podzimních termínových kombinací. Za tisícovky dvě pak pořídíte letenky i na přelomu května a června.

V hlavním městě Ammánu můžete obdivovat zachovalé památky z dob antického Říma anebo ukojit své chuťové buňky tradičními pokrmy v ulicích pulsujícího města. Poté se určitě musíte přesunout k největšímu lákadlu celé země – do Skalního města v Petře, které bývá právem označováno za jeden ze sedmi nových divů světa. Ideálním dopravním prostředkem k dosažení Petry budou autobusy společnosti JETT. Plni dojmů z úžasné Petry pokračujte k berberům do Wádí Rum a vychutnejte si noc v tradičních stanech uprostřed pouště. Za koupačkou se vydejte na samý jih země do Aqaby, jejíž břehy ve stejnojmenném zálivu omývá Rudé moře. A při návratu do Ammánu se nezapomeňte zastavit u křižáckého hradu Kerak. Nedaleko něj leží Mrtvého moře, kde se přímo nabízí dočíst oblíbenou knížku během relaxace na vodní hladině.

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: květen & září – říjen 2019
 • Termíny:
  • 24. 5. – 1. 6. za 2 031 Kč
  • 28. 5. – 1. 6. za 1 988 Kč
  • 3. – 10. 9. za 1 771 Kč
  • 14. – 21. 9. za 2 025 Kč
  • 24. 9. – 1. 10. za 1 771 Kč

Ubytování

Ubytko v Jordánsku vaši peněženku vůbec zruinovat nemusí. Přímo v hlavním městě bychom se po příletu ubytovali v tomto oblíbeném dvouhvězdovém hotelu za 582 Kč/os./noc anebo tento jednoduchý dvouhvězdový hotel přímo v srdci města za 467 Kč/os./noc včetně snídaně. Další nabídku bydel po celé zemi hledejte tradičně na Bookingu a Hotels.com.

Víza

Vízum do Jordánska doporučujeme řešit v rámci tzv. Jordanpassu, který Vám kromě bezproblémového vstupu do země přinese i možnost vstupů do nejpopulárnější památky v podobě skalního města Petra zapsaného na seznamu UNESCO a dalších více než 40 zajímavých míst. Jedinou podmínkou jeho validity je zůstat v zemi alespoň 3 noci, což však vzhledem k itineráři letů nebude problém. Případně lze vízum získat na počkání po příletu na letiště Královny Aliy v Ammánu za poplatek 40 JOD.

Náhled letenky z Prahy do Ammánu za 1 771 Kč

Jordánsko - Ammán z Prahy za 1 771 Kč


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)