Jordánsko – Ammán z Prahy za 1 712 Kč
3.6.2019

Jordánsko - Ammán z Prahy

1 712

O této nabídce

Jednou z nejatraktivnějších destinací, kterou obsluhuje přímou linkou z Prahy společnost Ryanair, je jordánské hlavní město Ammán. Ceny zpátečních letenek se na této lince ustálily v rozmezí mezi 2 a 3 tisíci Kč, ale občas spadnou i pod hranici „dvou Palackých“. A právě v tom momentě se určitě o výletu do Jordánska vyplatí přemýšlet. Nyní jsou za atraktivní ceny k dostání termínové kombinace během září, přičemž nejlevnější letenky ulovíte za fajnových 1 712 Kč.

Chcete-li poznat Blízký východ, ale zároveň se cítit maximálně bezpečně, tak je právě pro vás Jordánsko tou pravou destinací. Těžko soudit zdali budete v Ammánu více ohromeni zachovalými památkami z dob antického Říma anebo místní pohostinností a výbornou tradiční kuchyní. Zaručeně musíte navštívit skalní město v Petře, které bývá právem označováno za jeden z novodobých divů světa. A nezapomenutelným zážitkem bude i nocování ve Wádí Rum v berberských stanech.

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: září 2019
 • Příkladové termíny:
  • 3. – 7. 9. za 2 026 Kč
  • 3. – 10. 9. za 1 712 Kč
  • 17. – 24. 9. za 1 957 Kč
  • 24. 9. – 28. 9. za 2 232 Kč
  • 24. 9. – 1. 10. za 2 232 Kč

Ubytování

V Ammánu máme skvělé zkušenosti s tímto pohodovým Arab Tower Hotelem přímo v srdci města za 474 Kč/os./noc včetně snídaně. Jednu noc jsme strávili i v tomto jednoduchém Cliff Hotelu, který uspokojí spíše nenáročné cestovatele, kterým na oplátku nabídne velmi příznivou cenu za nocleh 262 Kč/os./noc.

Víza

Vízum do Jordánska doporučujeme řešit v rámci tzv. Jordanpassu, který Vám kromě bezproblémového vstupu do země přinese i možnost vstupů do nejpopulárnější památky v podobě skalního města Petra zapsaného na seznamu UNESCO a dalších více než 40 zajímavých míst. Jedinou podmínkou jeho validity je zůstat v zemi alespoň 3 noci, což však vzhledem k itineráři letů nebude problém. Případně lze vízum získat na počkání po příletu na letiště Královny Aliy v Ammánu za poplatek 40 JOD.

 

Náhled letenky z Prahy do Ammánu za 1 712 Kč

Jordánsko - Ammán z Prahy za 1 712 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)