Jordánsko – Ammán z Prahy za 1 670 Kč
7.3.2019

Jordánsko - Ammán z Prahy

1 670

O této nabídce

Pravděpodobně nejdostupnější blízkovýchodní destinací (z hlediska ceny) na přímých linkách z Prahy je kromě izraelského Eilatu i Ammán ležící v sousedním Jordánsku. Zpáteční letenky z Prahy do Jordánského hášimovského království nyní pořídíte u Ryanairu za ceny kolem 17 stokorun na množství termínů v květnu a červnu letošního roku.  Vzhledem k ročnímu období je nutné počítat s teplým počasím, ale tím spíše si na cestě vystačíte jen s malým příručákem.

V hlavním městě Ammánu můžete obdivovat zachovalé památky z dob antického Říma anebo ukojit své chuťové buňky tradičními pokrmy v ulicích pulsujícího města. Poté se určitě musíte přesunout k největšímu lákadlu celé země – do Skalního města v Petře, které bývá právem označováno za jeden ze sedmi nových divů světa. Ideálním dopravním prostředkem k dosažení Petry budou autobusy společnosti JETT. Plni dojmů z úžasné Petry pokračujte k berberům do Wádí Rum a vychutnejte si noc v tradičních stanech uprostřed pouště. Za koupačkou se vydejte na samý jih země do Aqaby, jejíž břehy ve stejnojmenném zálivu omývá Rudé moře. A při návratu do Ammánu se nezapomeňte zastavit u křižáckého hradu Kerak. Nedaleko něj leží Mrtvého moře, kde se přímo nabízí dočíst oblíbenou knížku během relaxace na vodní hladině.

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti  Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: květen – červen 2019
 • Termíny:
  • 14. – 21. 5. za 1 699 Kč
  • 21. – 28. 5. za 1 699 Kč
  • 28. 5. – 1. 6. za 1 670 Kč
  • 4. – 8. 6. za 1 800 Kč
  • 4. – 11. 6. za 1 686 Kč
  • 11. – 15. 6. za 1 686 Kč
  • 18. – 25. 6. za 1 686 Kč

Ubytování

Přímo v Ammánu bychom si vybrali tento velmi pěkný čtyřhvězdový hotel 721 Kč/os./noc včetně snídaně anebo tuto skromnější dvouhvězdu v srdci města za 407 Kč/os./noc. Další nabídku ubytovacích zařízení po celém Jordánsku naleznete klasicky na Bookingu či Hotels.com.

Víza

Vízum do Jordánska doporučujeme řešit v rámci tzv. Jordanpassu, který Vám kromě bezproblémového vstupu do země přinese i možnost vstupů do nejpopulárnější památky v podobě skalního města Petra zapsaného na seznamu UNESCO a dalších více než 40 zajímavých míst. Jedinou podmínkou jeho validity je zůstat v zemi alespoň 3 noci, což však vzhledem k itineráři letů nebude problém. Případně lze vízum získat na počkání po příletu na letiště Královny Aliy v Ammánu za poplatek 40 JOD.

Náhled letenky z Prahy do Ammánu za 1 670 Kč

Jordánsko - Ammán z Prahy za 1 670 Kč

 


Bude se hodit

Praha (PRG)

Ryanair

1
Zapoj se do diskuze

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
MKVAP Recent comment authors
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
MKVAP
Člen

Dotaz na Rynair, lowcost letenka Standardní cestovné,Nejnižší cena,1 malé zavazadl, není rezervované sedadlo,
co to znamená? Je odlet 100%, když není rezervované sedadlo, už se mi stalo při návratu z Asie přes Berlín, že mi vystavili
letenku bez čísla, při nástupu do letadla postavili na konec fronty a pak jsme 3 lidi zůstali na letišti
Mirek

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)