Jordánsko – Ammán z Prahy za 1 478 Kč
29.7.2019

Jordánsko - Ammán z Prahy

1 478

O této nabídce

Ještě jste nebyli v Jordánsku? Tak nyní máte opět skvělou možnost, jak zařadit tuto krásnou zemi na seznam svých navštívených destinací. Zpáteční letenky z Prahy do Ammánu pořídíte v nabídce Ryanairu za ceny oscilují kolem 15 stovek Kč. Aktuálně nejnižší cena, 1 478 Kč, na vás čeká v termínu od 19. do 26. listopadu letošního roku. Tak neváhejte dlouho, na ty nejlevnější termíny totiž za uvedené ceny zbývá jen několik kusů letenek.

Jordánsko a jeho tisíce krás jsou pouštní perlou na Blízkém východě. Nejvzácnější z jeho pokladů jsou skryté tam, kde se láme náhorní plošina a úchvatné skalní město Petra dává své pískovcové zdi na odiv světlu slunce. Do skal vytesané chrámy vás svou okázalostí dostanou na kolena. Okolní písek nese růžový, světle červený až cihlový odstín, Wadi Rum je podle mnohých nejkrásnější pouští světa. Jordánsko je také zemí, kde se psaly biblické příběhy, kterou svou návštěvou poctil i Ježíš Kristus a Mojžíš jí vedl svůj lid, ukázal zemi zaslíbenou a zemřel.

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!
 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: listopad & prosinec 2019
 • Příkladové termíny:
  • 5. – 12.11. za 1 712 Kč
  • 12. – 16. 11. za 1 595 Kč
  • 19. – 26. 11. za 1 478 Kč
  • 26. 11. – 3. 12. za 1 598 Kč
  • 3. – 10. 12. za 1 538 Kč

Ubytování

Jordánsko je zemí velice přívětivou i pro peněženky všech cestovatelů. V Ammánu se ubytujte v tomto pěkném tříhvězdovém hotelu Beirut ležícím přímo v srdci města za 588 Kč/os./noc včetně snídaně v ceně. Pokud pojmete celý výlet více lowcostově, tak rozhodně zvolte tento oblíbený Cliff Hostel za 185 Kč/os./noc v případě pokoje se sdílenou koupelnou. Další nabídku bydla z celého Jordánska hledejte tradičně na Bookingu či Hotels.

Víza

Vízum do Jordánska doporučujeme řešit v rámci tzv. Jordanpassu, který Vám kromě bezproblémového vstupu do země přinese i možnost vstupů do nejpopulárnější památky v podobě skalního města Petra zapsaného na seznamu UNESCO a dalších více než 40 zajímavých míst. Jedinou podmínkou jeho validity je zůstat v zemi alespoň 3 noci, což však vzhledem k itineráři letů nebude problém. Případně lze vízum získat na počkání po příletu na letiště Královny Aliy v Ammánu za poplatek 40 JOD.

 

Náhled letenky z Prahy do Ammánu za 1 478 Kč

Jordánsko - Ammán z Prahy za 1 478 Kč


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)