Jordánsko – Ammán z Prahy od 1 368 Kč
10.11.2019

Jordánsko – Ammán z Prahy

1 368

O této nabídce

Svlečte kabáty a vydejte se na Blízký východ do Jordánska, kde se můžete těšit na příjemně osvěžující teploty. Tato destinace je rozhodně skvělou volbou jak pro zkušené cestovatele tak pro „nadšence-začátečníky“ a díky nízkonákladové aerolince Ryanair si tento výlet můžete dopřát za pěkný peníz. Nechte se oslnit naprostou odlišností, které tato země, v porovnání s Evropou, nabízí a kupujte letenky Jordánsko – Ammán z Prahy např. 11. – 14. 1. za 1 368 Kč.

Od močálů a vřesovišť, přes kamenitá úbočí s olivovníky, až po nesmírnou, nekončící poušť, se táhne země jordánská. Z jejího písku sytě okrového odstínu se tyčí dechberoucí skalní útvary protkané údolími a soutěskami, všem pokladům a klenotům kraluje úchvatné skalní město Petra. Z vrcholu hory Nebo je vidět Svatá země, Mrtvé moře a za jasného dne i silueta Jeruzalému. Jordánsko je zemí velice pohostinnou, s milými lidmi a výborným jídlem i pitím. Lahodný hummus a sladký beduínský čaj vábí svou vůní pod spalujícím arabským sluncem.

 • Rezervujte: nejlevněji přes stránky dopravce nebo jednoduše přes náš vyhledávač
 • Zavazadla: 1 malé příruční zavazadlo s maximálními rozměry 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: prosinec 2019 až březen 2020
 • Termíny:
  • 10. – 14. 12.  za 1 956 Kč
  • 11. – 14. 1. za 1 368 Kč
  • 21. – 25. 1. za 1 577 Kč
  • 11. – 18. 2. za 2 035 Kč
  • 29. 2. – 10. 3. za 1 849 Kč

Ubytování

Po příletu do Ammánu bychom první noc strávili v jednoduchém Amman Pasha za 522 Kč / os. / noc nebo v  pěkném hotelu The Conroy Boutique Hotel za 732 Kč / os. / noc. Ať už byste sáhli po kterémkoli z těchto dvou, bude na vás ráno čekat snídaně zdarma.

Vízum a Jordanpass

Vízum do Jordánska doporučujeme řešit v rámci tzv. Jordanpassu, který Vám kromě bezproblémového vstupu do země přinese i možnost vstupů do nejpopulárnější památky v podobě skalního města Petra zapsaného na seznamu UNESCO a dalších více než 40 zajímavých míst. Jedinou podmínkou jeho validity je zůstat v zemi alespoň 3 noci, což však vzhledem k itineráři letů nebude problém. Případně lze vízum získat na počkání po příletu na letiště Královny Aliy v Ammánu za poplatek 40 JOD.

Autopůjčovna

Na přesun mezi místy doporučujeme využít buď místní autobusy nebo taxíky, nicméně pro větší pohodlí a flexibilitu doporučujeme zvážit půjčení auta. Jízdní řády místní dopravy jsou často řídké, jestli nějaké, a tak si půjčením auťáku po dobu vašeho výletu ušetříte spoustu nervů. Vyberte si předem z naší autopůjčovny.

Náhled letenky Jordánsko – Ammán z Prahy za 1 354 Kč

Jordánsko – Ammán z Prahy od 1 368 Kč


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)